Príslušenstvo k bazénom

Bazénová piesková filtrácia so 6-cestným ventilom

Piesočnatá filtrácia s čerpadlom zabezpečuje cirkuláciu vody v bazéne a udržiava ju čistú. Môžete ju naplniť filtračným pieskom alebo filtračnými guličkami. Efektívny výkon: čerpadlo pieskovej filtrácie dokáže prefiltrovať až 10 000 litrov vody za hodinu. Je to nepostrádateľná súčasť bazénového vybavenia. Slúži ako súčasť cirkulačného systému na udržiavanie čistej vody.

Cena v čase recenzie: 179,73 €

Zastrešenie bazéna v modernom dizajne

Vychutnávate si cenovo dostupný luxus vlastného bazéna? Neviete si predstaviť leto bez toho, aby ste si užívali vodné radovánky a osvieženie v bazéne na záhrade alebo chate? Hľadáte vhodné riešenie na zakrytie bazéna? Nechcete naťahovať plachtu? Potom si zaobstarajte tento praktický kryt. Kryt na bazén vidaXL v tvare kupoly na prvý pohľad zaujme svojím dômyselným dizajnom. Je to praktické a účinné zakrytie bazéna. Na rozdiel od bežnej plachty ponúka niekoľko výhod.

Cena v čase recenzie: 338,99 €

Zahradní bazén Intex Easy Set 305 cm s príslušenstvom

Nič sa nevyrovná plávaniu vo vlastnom bazéne, ktoré si môžete dopriať a vychutnať prakticky kedykoľvek. Plávanie v súkromí vašej záhrady alebo chaty je zábava pre celú rodinu a dokonalé osvieženie počas horúcich dní. Ak hľadáte vhodný bazén, tento typ v klasickom prevedení s kartušovou filtráciou vás určite osloví. Bazén Easy Set od spoločnosti Intex je jednoducho stávkou na istotu a zárukou vašej spokojnosti. Zároveň vyniká svojím pomerom kvality a ceny.

Cena v čase recenzie: 65,70 €

Výkonný automatický bazénový vysavač Hayward TigerShark QC

Ako udržiavať vodu v bazéne nielen čistú, ale celkovo čistú od všetkých nečistôt, rias atď.? Ak dávate prednosť naozaj kvalitným a výkonným pomocníkom, potom oceníte tento automatický bazénový vysávač. Investícia, ktorá sa nielenže oplatí, ale mnohonásobne vráti.

Cena v čase recenzie: 1 079,50 €

Praktická solárna sprcha v čiernej farbe

Solárna sprcha Hawaii Alu 40l | čierna. Solárna sprcha je zariadenie, ktoré umožňuje ohrievať vodu v zásobníku pomocou solárneho ohrevu. Toto alternatívne vykurovanie si nevyžaduje žiadne finančné náklady. Samonosná konštrukcia sprchy slúži ako zberná nádrž na vodu a zároveň ako solárny kolektor, ktorý ohrieva vodu pôsobením slnečných lúčov.

Cena v čase recenzie: 180,51 €

Ručný bazénový vysávač Ocean Vac de Luxe s bočnými štetinami

Ako udržiavať vodu v záhradnom bazéne čistú? Ako predĺžiť čistotu bazéna? Ako sa účinne zbaviť nečistôt? Ktorý pomocník vám v tomto smere pomôže? Medzi nepostrádateľné príslušenstvo pre záhradný bazén patrí vysávač. Tu je v univerzálnom dizajne, vďaka ktorému je vhodný pre všetky typy bazénov.

Cena v čase recenzie: 22,59 €

Kvalitný guľatý bazén Intex Prism Frame 26702 s príslušenstvom

Niet nad veci, ktoré sú užitočné a poskytujú nekonečnú zábavu pre malých aj veľkých. A čo keď kvalita prevyšuje cenu?! Áno, je to veľmi reálne. O tom sa môžete presvedčiť sami vďaka tomuto praktickému záhradnému bazénu s čerpadlom. V bazéne je toho však viac. Výhodná ponuka, ktorá poteší.

Cena v čase recenzie: 118 €

Praktická solárna plachta pre záhradný bazén

Predĺžte si kúpaciu sezónu s naším solárnym krytom na bazén! Solárny kryt sa nachádza priamo na vodnej hladine vo vnútri okrajov bazéna, a preto môže zvýšiť teplotu vody v bazéne až o 1 stupeň Celzia v závislosti od množstva priameho slnečného žiarenia.

Cena v čase recenzie: 60,48 €

LED osvetlenie pre bazény INTEX s 32 mm tryskou

LED osvetlenie pre bazény INTEX s pripojením Ø 32 mm. Nie je potrebná žiadna ďalšia energia.

Cena v čase recenzie: 12,27 €

Bazénový vysavač Star Vac Marimex

Univerzálny bazénový vysávač. Vysávač Star Vac obsahuje sadu nadstavcov na efektívnejšiu údržbu, napríklad modul na vysávanie rohov bazéna. Použitie na kartušových a pieskových filtračných zariadeniach od 2m3/h. Pripojenie na priechod cez stenu alebo skimmer bazéna.

Cena v čase recenzie: 45,90 €

Solárny bublinový kryt

Kvalitná bublinková solárna plachta Intex vhodná pre kruhové bazény Intex Easy Set a Prism Frame s priemerom 3,66 m. Bublinková solárna plachta pláva bublinkami nadol na vodnej hladine a udržiava teplotu. Bublinky pôsobia na slnečné svetlo ako šošovky, a tak zohrievajú vodu.

Cena v čase recenzie: 18,1 €

Praktický výkonný poloautomatický bazénový vysávač ProStar

Ako udržiavať vodu v bazéne čistú? Ako sa čo najviac vyhnúť bazénovým chemikáliám? Účinným riešením je zaobstarať si vysávač. Tu je kvalitný model poloautomatického vysávača. Ideálny pre menšie a stredne veľké záhradné bazény.

Cena v čase recenzie: 123,90 €

Skladacia sieťka na nečistoty s malým povrchom

Sieťka na zber nečistôt z vodnej hladiny v bazéne. Dĺžku tyče si zvolíte pomocou skrutiek. Praktický pomocník na odstraňovanie nečistôt v bazéne. Po zložení zaberá minimum miesta.

Cena v čase recenzie: 7,90 €

Plávajúci bezdrôtový reproduktor do bazéna

Vodotesný plávajúci reproduktor je ideálny na počúvanie hudby v bazéne, vani alebo vo vírivke. Reproduktor je kompatibilný so všetkými zariadeniami Bluetooth na vzdialenosť až 10 metrov. Ľahko sa dobíja pomocou priloženého kábla USB. Je nafukovací, takže ho môžete ľahko zložiť a vziať kamkoľvek so sebou

Cena v čase recenzie: 12,27 €

Praktické schodíky k bazénom Tampa

Schodíky do bazéna Tampa umožňujú jednoduchý vstup a výstup. Na pohodlné a jednoduché plávanie v bazéne používajte kovové schodíky s plastovými stupňami. Pri ich čistení zabránite pádu detí alebo domácich zvierat do bazéna.

Cena v čase recenzie: 69,90 €

Bazén v ratanovom dizajne s príslušenstvom

Ako si naplno užiť leto a teplé slnečné dni všeobecne? Odpoveď a riešenie možno nájsť v obstaraní bazéna. Oceníte ho z mnohých dôvodov aj po rokoch bezproblémového používania. V súčasnosti je to mimoriadne cenený a praktický spôsob, ako si spríjemniť nielen leto. Bazén vám zaručí, že sa budete môcť kedykoľvek kúpať, osviežiť a užívať si vodné radovánky bez akýchkoľvek obmedzení.

Cena v čase recenzie: 550,64 €

Zastrešenie pre nadzemné bazény s priemerom do 4,57 m

Univerzálne zastrešenie je vhodné aj pre nadzemné bazény s priemerom do 4,57 m. Zastrešenie možno použiť aj na záhradné sedenie, zakrytie nadzemného bazéna alebo vírivky. Strešná krytina v modrej farbe. Nie je určený na používanie v zime!

Cena v čase recenzie: 206,9 €

Piesková filtrácia EXPERT PLUS 8327 l/hod.

Pieskový filtračný systém EXPERT PLUS využíva na zachytávanie nečistôt kremičitý piesok, ktorý kladie prirodzený odpor prúdiacej vode a zachytáva tak väčšinu nečistôt v medzerách. Vyčistená voda sa potom vráti do bazéna. Piesková filtrácia EXPERT PLUS poskytuje maximálny výkon pri prietoku 8327 litrov za hodinu.

Cena v čase recenzie: 225,65 €

Praktické bezpečnostné schodíky pre záhradný bazén

Pýši sa záhradným bazénom? Využívate tento dostupný komfort? Radi sa kúpete vo vlastnom bazéne, v súkromí a počas teplých dní? Ako ju môžete urobiť ešte príjemnejšou a hlavne bezpečnejšou? Nezabudnite si zaobstarať tieto schodíky pre ľahký vstup a výstup.

Schodíky do bazéna s výškou steny do 1,22 m sú veľmi praktickým a oceňovaným prvkom. Schodíky sú určené pre nadzemné bazény s výškou steny do 1,22 m. Nosnosť schodov je 90 kg. Schodíky sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Kovové schodíky sú vybavené modrými plastovými stupňami pre maximálne pohodlie pri používaní. Schodíky sú dôležitým doplnkom bazéna. Zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie pri vstupe do bazéna a pri výstupe z neho. Zabezpečujú tiež, aby sa do bazéna nedostali deti alebo domáce zvieratá. Bazény sú veľmi bezpečným a nepostrádateľným prvkom pre majiteľov nadzemných bazénov.

Cena v čase recenzie: 68,58 €

Veselé bazénové teplomery so zvieratkom

S teplomerom môžete rýchlo skontrolovať teplotu bazéna. Zvieratká sa vznášajú na vode – aký roztomilý doplnok k bazénu. Teploty sa zobrazujú v stupňoch Celzia aj Fahrenheita. Teplomer môžete priviazať k stene bazéna pomocou šnúrky, aby sa udržal na jednom mieste.

Cena v čase recenzie: 5,75 €

Nadzemný bazén Intex s príslušenstvom

Luxusný nadzemný bazén s pevnou oceľovou konštrukciou. Bazénová vložka je vyrobená z 3x zosilneného laminovaného PVC s pevným dnom odolným proti prepichnutiu. Vypúšťanie nie je problém vďaka vypúšťaciemu ventilu s pripojením na záhradnú hadicu. Bazén sa dodáva so všetkým príslušenstvom a pieskovou filtráciou Intex s výkonom 6 m3/h.

Cena v čase recenzie: 842,87 €

Bazén s kovovou konštrukciou a filtráciou

Ako si spríjemniť letnú sezónu a stráviť horúce dni čo najpohodlnejšie? Aké občerstvenie je najlepšie a cenovo najdostupnejšie? Odpoveďou je zaobstarať si pozemný bazén. Praktický doplnok do exteriéru pre každého, aj pre tých, ktorí momentálne bývajú len v prenájme, a preto si nemôžu dovoliť žiadne terénne úpravy a pod.

Cena v čase recenzie: 125,99 €

Výkonná kazetová filtrácia 3028 l/hod

Pýši sa váš vlastný bazén? Využívate všetky výhody, ktoré ponúka? Už si neviete predstaviť normálny život bez bazéna, poriadneho osvieženia a nekonečnej porcie zábavy pre malých aj veľkých? Potom potrebujete kvalitný filtračný systém. A presne to je tento typ kazetovej filtrácie. Dôvody, ktoré hovoria za jeho obstaranie?

Cena v čase recenzie: 45,1 €

Kvalitná piesková filtrácia ProStar

Piesčitý filtračný systém ProStar 4 je inšpirovaný prírodou – aj tu sa dažďová voda mení na krištáľovo čistú pramenitú vodu filtráciou v priepustných vrstvách horniny. Pri pieskovej filtrácii voda prechádza cez kremičitý piesok, kde sa zachytia aj jemné nečistoty a do bazéna sa vracia len čistá, prefiltrovaná voda.

Cena v čase recenzie: 155,52 €

1 2

Na dokonalé a pohodlné kúpanie so všetkým, čo k tomu patrí, je tu bazénové príslušenstvo, ktoré obsahuje všetko, čo je technicky a prakticky potrebné. Môžete si tak užívať kúpanie a pobyt vo vlastnom bazéne.

Cennou výhodou je, že bazénové príslušenstvo je univerzálne pre všetky druhy záhradných bazénov. Súčasťou balenia je funkčné a praktické príslušenstvo, ktoré pomôže dosiahnuť čistú vodu, ako aj pohodlný prístup do bazéna po schodíkoch. K príslušenstvu patria okrem iného plaváky, vodováhy alebo hĺbkové siete, kefy, teleskopické tyče na ľahšiu manipuláciu, dávkovače tabliet, teplomery, hadice, vysávače v rôznych prevedeniach, ručné alebo automatické, a ďalšie drobné predmety, ktoré sú nevyhnutné a užitočné. Príslušenstvo k bazénom ponúka širokú škálu produktov, ktoré vám zabezpečia pohodlné a bezpečné plávanie počas celej sezóny a ušetria vám čas.