Ohrev vody v bazéne

Lacný solárny ohrievač bazéna EKO L3000

Avenberg EKO L3000 je lacný solárny panel, ktorý využíva solárnu energiu na ohrev bazéna. Použitím tohto solárneho ohrievača bazéna môžete predĺžiť životnosť svojho bazéna o niekoľko mesiacov, čo vám umožní maximálne využiť svoju investíciu. S ohrievačom Avenberg EKO L3000 nebudete musieť dlho čakať, kým sa voda vo vašom bazéne zohreje sama. Tento solárny panel je navrhnutý tak, aby rýchlo a efektívne ohrieval vodu vo vašom bazéne, čím vám zabezpečí teplé a príjemné kúpanie.

Cena v čase recenzie: 104 €

Solárny ohrievač bazéna SLIM 360 Marimex

Neviete si predstaviť leto bez kúpania v bazéne? Milujete pohodlie, keď si môžete vychutnať osviežujúci kúpeľ vo vlastnom bazéne? A čo tak predĺžiť si plaveckú sezónu prakticky zadarmo? Stačí si zaobstarať solárny panel. Potom už bude o všetko postarané. Solárny panel Slim 360 predĺži vašu kúpaciu sezónu prakticky zadarmo. Všetko je založené na solárnej energii, za ktorú neplatíte. Efektívne využívajte slnečné lúče a užívajte si kúpanie vo vlastnom bazéne v teplejšej vode.

Cena v čase recenzie: 179,90 €

Praktický solárny panel Slim 180 pre ohrev bazena

Solárny panel Slim 180 absorbuje tepelnú energiu slnečných lúčov a prenáša ju do vody prúdiacej cez panel. Chladná voda z bazéna sa cez bazénovú filtráciu nasáva do solárneho panelu, kde sa ohrieva a vracia späť do bazéna. Solárny panel Slim možno pripojiť k hadiciam s priemerom 32 aj 38 mm.

Cena v čase recenzie: 179,90 €

Praktické tepelné čerpadlo pre bazén Marimex

Ako si predĺžiť plaveckú sezónu vo vlastnom bazéne? Ako urobiť plávanie pohodlnejším a príjemnejším? Kľúčom k úspechu je kúpa tohto kvalitného tepelného čerpadla.

Cena v čase recenzie: 399 €

Tepelné čerpadlo Premium 5000 na ohrev vody v bazéne

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 5000 je vhodné na ohrev vody v bazénoch do 22 m³. Čerpadlo zabezpečuje účinný ohrev vody aj bez slnečného svetla. Výhodou je jednoduchá obsluha a nenáročná údržba. Čerpadlo s titánovým výmenníkom tepla využíva obnoviteľné zdroje energie, a preto je šetrné k životnému prostrediu

Cena v čase recenzie: 609 €

Praktická solárna plachta pre záhradný bazén

Predĺžte si kúpaciu sezónu s naším solárnym krytom na bazén! Solárny kryt sa nachádza priamo na vodnej hladine vo vnútri okrajov bazéna, a preto môže zvýšiť teplotu vody v bazéne až o 1 stupeň Celzia v závislosti od množstva priameho slnečného žiarenia.

Cena v čase recenzie: 60,48 €

Elektrický ohrievač pre nadzemné záhradné bazény EOV 3kW

Samostatný ohrievač je pripevnený k stojanu z nehrdzavejúcej ocele, ktorý po ukotvení zabezpečuje stabilnú polohu ohrievača. Teleso ohrievača je vyrobené z plastu odolného voči vysokým teplotám. Vykurovacia kazeta je vyrobená z TITANU. Termostat sa používa na reguláciu teploty od +5 °C do +40 °C a zariadenie je chránené tepelnou poistkou

Cena v čase recenzie: 343,46 €

Praktický solárny panel na ohrev vody v bazéne

Solárny ohrev bazéna je ideálny pre nadzemné bazény. Ohrieva vodu v bazéne pomocou ekologickej solárnej energie. Solárny vykurovací systém je vyrobený z materiálov, ktoré dokonale odolávajú častému pôsobeniu slnka a poveternostným podmienkam.

Cena v čase recenzie: 103,99 €

Solárny alebo efektívny ohrev vody v bazéne

Solárny panel Slim 180 absorbuje tepelnú energiu slnečných lúčov a prenáša ju do vody prúdiacej cez panel. Chladná voda z bazéna sa cez bazénovú filtráciu nasáva do solárneho panelu, kde sa ohrieva a vracia do bazéna. Solárny panel Slim možno pripojiť k hadiciam s priemerom 32 aj 38 mm.

Cena v čase recenzie: 116,90 €

Solárny ohrev pre nadzemné bazény

Nič sa nevyrovná pohodliu vlastného bazéna. Najbežnejšie a cenovo najdostupnejšie sú nadzemné bazény. Ponúkajú množstvo výhod. Či už ide o kúpanie v súkromí bez akýchkoľvek obmedzení atď. Čo tak využiť ho ešte viac a efektívnejšie? Ako a čím? Získaním tejto veľmi praktickej veci. Áno, budete veľmi vďační za solárny ohrievač.

Cena v čase recenzie: 89,86 €

Bazénové tepelné čerpadlo Premium 800 s príslušenstvom

Ako si spríjemniť pobyt vo vlastnom bazéne? Zvažujete v rámci kúpy tepelného čerpadla otázku ohrevu vody? Ak áno, ktorý z nich si vybrať? Pre všetky bazény do 35 m3 je k dispozícii praktický a kvalitný model. Vďaka nemu môžete ohrievať vodu aj bez slnečného svetla. Vychutnajte si pohodlné kúpanie v príjemne teplej vode.

Cena v čase recenzie: 1 299 €

Solárny ohrievač bazéna Marimex Pyramida Sun

Solárny ohrievač Pyramida Sun je určený pre nadzemné a zapustené bazény do 6 m3. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a pyramídovému navíjaniu vody v ohrievači je ideálny pre menšie záhrady, kde nie je priestor pre ploché solárne ohrievače. Balenie obsahuje solárny ohrievač, vrchný kryt a hroty na pripojenie 32 a 38 mm hadíc.

Cena v čase recenzie: 67,90 €

Solárna pyramída na ohrev vody

Solárny ohrievač Pyramida Sun je určený pre nadzemné a zapustené bazény do 6 m3. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a pyramídovému tvaru navíjania vody je ideálny pre menšie záhrady, kde nie je priestor pre ploché solárne ohrievače.

Cena v čase recenzie: 83,91 €

Tepelné čerpadlo Premium 3500 na ohrev vody v bazéne

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 3500 je vhodné na ohrev vody v bazénoch do 15 m3. Čerpadlo zabezpečuje účinný ohrev vody aj bez slnečného svetla. Výhodou je jednoduchá obsluha a nenáročná údržba. Toto čerpadlo má funkciu rozmrazovania, displej LED a pripojenie Bluetooth.

Cena v čase recenzie: 579 €

Solárny ohrievač Slim Flexi pre povrchové bazény

Tenký solárny ohrievač pre povrchové bazény vhodný pre pieskovú aj kartušovú filtráciu. Solárny panel môžete umiestniť na vodorovnú plochu alebo mierne naklonený, so sklonom na juh, aby ste čo najlepšie využili slnečné lúče. Rozmery 1 zabaleného kusu – Výška v cm: 22,23, Šírka v cm: 17,15, Dĺžka v cm: 31,75, Hrubá hmotnosť v kg: 2,94. 3

Cena v čase recenzie: 23,90 €

Elektrický ohrievač pre nadzemné bazény

Samostatný ohrievač je pripevnený k stojanu z nehrdzavejúcej ocele, ktorý po ukotvení zabezpečuje stabilnú polohu ohrievača. Teleso ohrievača je vyrobené z plastu odolného voči vysokým teplotám. Vykurovacia kazeta je vyrobená z TITANU. Termostat sa používa na reguláciu teploty od +5 °C do +40 °C a zariadenie je chránené tepelnou poistkou. Ohrievač je vybavený flexokáblom (dĺžka cca 1,5 m) na pripojenie do zásuvky 230 V za prúdovým chráničom IN=30 mA. Pripojenie k vodnému okruhu pomocou hadicových koncoviek pre hadice s priemerom 32 alebo 38 mm alebo so závitom 1,5″. Každý ohrievač je testovaný na tesnosť.

Cena v čase recenzie: 320,69 €

Ako si užiť teplú vodu v bazéne? Existuje niekoľko možností ohrevu vody v bazéne. Krásne teplú vodu si môžete vychutnať ako kávu, a to celkom ľahko.

Ohrievajte vodu v bazéne pomocou slnečnej energie alebo solárneho panelu. Solárny ohrev vody v bazéne ponúka jednoduchú obsluhu, jednoduchú inštaláciu. Solárny panel sa pripája k filtračnému okruhu za pieskovou filtráciou. Prefiltrovaná voda z filtrácie preteká cez solárny ohrievač, ohrieva sa v solárnom paneli a teplá sa vracia do bazéna. Výhodou je, že sa využíva slnečná energia, ktorá je zadarmo. Ďalšou možnosťou je elektrický ohrev, ktorý je lacný, spoľahlivý a účinne ohrieva vodu v bazéne, čím zabezpečuje teplú vodu, a dokonca si vďaka nemu môžete predĺžiť kúpaciu sezónu. Ak si chcete užívať kúpanie aj vtedy, keď nesvieti slnko a počasie nie je priaznivé, môžete si vybrať tepelné bazénové čerpadlo, ktoré vám umožní užívať si kúpanie až 7 mesiacov v roku.