Ohrev vody v bazéne

Solárna pyramída na ohrev vody

Solárny ohrievač Pyramida Sun je určený pre nadzemné a zapustené bazény do 6 m3. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a pyramídovému tvaru navíjania vody je ideálny pre menšie záhrady, kde nie je priestor pre ploché solárne ohrievače.

Cena v čase recenzie: 83,91 €

Tepelné čerpadlo Premium 3500 na ohrev vody v bazéne

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 3500 je vhodné na ohrev vody v bazénoch do 15 m3. Čerpadlo zabezpečuje účinný ohrev vody aj bez slnečného svetla. Výhodou je jednoduchá obsluha a nenáročná údržba. Toto čerpadlo má funkciu rozmrazovania, displej LED a pripojenie Bluetooth.

Cena v čase recenzie: 579 €

Solárny ohrievač Slim Flexi pre povrchové bazény

Tenký solárny ohrievač pre povrchové bazény vhodný pre pieskovú aj kartušovú filtráciu. Solárny panel môžete umiestniť na vodorovnú plochu alebo mierne naklonený, so sklonom na juh, aby ste čo najlepšie využili slnečné lúče. Rozmery 1 zabaleného kusu – Výška v cm: 22,23, Šírka v cm: 17,15, Dĺžka v cm: 31,75, Hrubá hmotnosť v kg: 2,94. 3

Cena v čase recenzie: 23,90 €

Elektrický ohrievač pre nadzemné bazény

Samostatný ohrievač je pripevnený k stojanu z nehrdzavejúcej ocele, ktorý po ukotvení zabezpečuje stabilnú polohu ohrievača. Teleso ohrievača je vyrobené z plastu odolného voči vysokým teplotám. Vykurovacia kazeta je vyrobená z TITANU. Termostat sa používa na reguláciu teploty od +5 °C do +40 °C a zariadenie je chránené tepelnou poistkou. Ohrievač je vybavený flexokáblom (dĺžka cca 1,5 m) na pripojenie do zásuvky 230 V za prúdovým chráničom IN=30 mA. Pripojenie k vodnému okruhu pomocou hadicových koncoviek pre hadice s priemerom 32 alebo 38 mm alebo so závitom 1,5″. Každý ohrievač je testovaný na tesnosť.

Cena v čase recenzie: 320,69 €

Solárny ohrievač bazéna Marimex Pyramida Sun

Solárny ohrievač Pyramida Sun je určený pre nadzemné a zapustené bazény do 6 m3. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a pyramídovému navíjaniu vody v ohrievači je ideálny pre menšie záhrady, kde nie je priestor pre ploché solárne ohrievače. Balenie obsahuje solárny ohrievač, vrchný kryt a hroty na pripojenie 32 a 38 mm hadíc.

Cena v čase recenzie: 83,91 €

Ako si užiť teplú vodu v bazéne? Existuje niekoľko možností ohrevu vody v bazéne. Krásne teplú vodu si môžete vychutnať ako kávu, a to celkom ľahko.

Ohrievajte vodu v bazéne pomocou slnečnej energie alebo solárneho panelu. Solárny ohrev vody v bazéne ponúka jednoduchú obsluhu, jednoduchú inštaláciu. Solárny panel sa pripája k filtračnému okruhu za pieskovou filtráciou. Prefiltrovaná voda z filtrácie preteká cez solárny ohrievač, ohrieva sa v solárnom paneli a teplá sa vracia do bazéna. Výhodou je, že sa využíva slnečná energia, ktorá je zadarmo. Ďalšou možnosťou je elektrický ohrev, ktorý je lacný, spoľahlivý a účinne ohrieva vodu v bazéne, čím zabezpečuje teplú vodu, a dokonca si vďaka nemu môžete predĺžiť kúpaciu sezónu. Ak si chcete užívať kúpanie aj vtedy, keď nesvieti slnko a počasie nie je priaznivé, môžete si vybrať tepelné bazénové čerpadlo, ktoré vám umožní užívať si kúpanie až 7 mesiacov v roku.