Schodíky do bazéna – výška steny bazéna do 1,22 m

Schodíky do bazéna – výška steny bazéna do 1,22 m
Rozmery schodov do bazéna
Rozmery schodov do bazéna

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Spracovanie
Vzhľad
Materiál
Praktickosť
Cena
Hodnotenie: 8.0/10

Máte pozemný bazén s výškou steny do 1,22 metra? Potom máme niečo presne pre vás – naše úžasné kovové schodíky s plastovými pätkami! Veľmi uľahčujú vstup do bazéna a výstup z neho. Už žiadne zápasenie a mávanie sa ako veľryba na pláži, priateľu. S našimi schodíkmi do bazéna budete kĺzať do vody a z vody ako ladný delfín. Ale počkajte, je toho ešte viac! Tieto schodíky neslúžia len pre vaše pohodlie, ale aj ako ďalší bezpečnostný prvok pre váš nadzemný bazén. Udržiavaním týchto schodíkov v čistote zabránite tomu, aby sa do nich náhodne ponorili nič netušiace deti alebo domáce zvieratá. Nielenže si budete môcť v pokoji užívať svoj bazén, ale budete mať aj istotu, že doň nikto náhodne nespadne a nespôsobí chaos. Je to naozaj výhodné pre všetkých.

A teraz sa poďme venovať technickým veciam. Tieto schodíky majú nosnosť 100 kg, takže bez ohľadu na to, či ste štíhly plavec alebo máte pár kíl navyše (tu neodsudzujeme), tieto schodíky to zvládnu. A so šírkou 35 cm sú ideálne aj pre tých najneohrabanejších plavcov. Už sa nemusíte nešikovne snažiť balansovať na úzkom schodíku a riskovať, že vám brucho spadne do vody. Tieto schodíky vám zakryjú chrbát, alebo skôr nohy.

Ak vás teda už nebaví zápasiť s vchádzaním do bazéna a vychádzaním z neho a ak chcete zaistiť bezpečnosť svojich blízkych (a možno aj domácich miláčikov), potom nehľadajte nič iné ako naše kovové schodíky s plastovými nášľapmi. Sú dokonalým doplnkom ku každému bazénu s výškou stien do 1,22 metra. Verte, že keď raz tieto schodíky vyskúšate, budete sa čudovať, ako ste bez nich mohli prežiť. Plávanie ešte nikdy nebolo také jednoduché a zábavné!

Základné vlastnosti

  • Hmotnosť: 9,1 kg

Cena v čase recenzie: 91,90 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Schodíky do bazéna – výška steny bazéna do 1,22 m.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

Podobné:

Jednoduchý výber bazénov podľa vlastností... tu

« Predchádzajúca Bazénová piesková filtrácia so 6-cestným ventilom

Bazénová piesková filtrácia so 6-cestným ventilom

» Ďalší Praktický ručný bazénový vysávač AKU, ktorý funguje bez pripojenia k filtrácii

Praktický ručný bazénový vysávač AKU, ktorý funguje bez pripojenia k filtrácii