Bazénová chémia

Súprava MAXI na chlórovú úpravu bazénov

Na krištáľovo čistú vodu v bazéne nestačí len filtrácia. Krásne čistá voda v bazéne je nielen estetická, ale aj dôležitá z hygienického hľadiska. Na udržiavanie čistoty, a tým aj nezávadnosti vody v bazéne sa používajú bazénové chemikálie. Tu v praktickom balení v maxi sade.

Cena v čase recenzie: 68,15 €

Multifunkčné tablety Marimex Komplex 5v1

Päťzložkový prípravok Complex 5v1 vás zbaví starostí s údržbou bazéna. Multifunkčné tablety s piatimi účinkami sa postarajú o dezinfekciu, prevenciu proti riasam, vločkovanie, stabilizáciu tvrdosti vody a stabilizáciu pH.

Cena v čase recenzie: 21,8 €

Bezchlórové chemikálie pre vírivé vane GUAa-WHIRLPOOL 3l

WHIRLPOOL je tekutý, koncentrovaný prípravok na dezinfekciu a hygienickú ochranu vody vo vonkajších a vnútorných, klasických a prenosných vírivkách. Má výrazný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. Je vhodný aj na profesionálne použitie.

Cena v čase recenzie: 37,89 €

Vločková gélová tableta 2v1 Marimex

Gélové tablety určené na použitie v nadzemných a zapustených bazénoch. Môže sa používať len v skimmeri. Odporúča sa uchovávať mimo dosahu detí. Účinnosť gélu nie je ovplyvnená farbou tablety ani jej objemom (pôsobenie vzduchu môže spôsobiť stratu objemu gélu). Balenie obsahuje 2 tablety.

Cena v čase recenzie: 4,56 €

Veľký obdĺžnikový nadzemný bazén s pevnou oceľovou konštrukciou

Horúce letné dni si žiadajú poriadne schladenie v bazéne! Pripravte sa na letnú sezónu a zaobstarajte si luxusný pozemný bazén Intex Tahiti s rozmermi 7,32 x 3,66 x 1,32 m, ktorý dostanete spolu s pieskovou filtráciou. Je vyrobený z trojvrstvového zosilneného laminovaného PVC materiálu s pevným dnom odolným proti prepichnutiu. Zosilnená fólia na stenách je odolná aj proti poškodeniu benzínom, olejom, slanou vodou, slnečným žiarením, nárazom alebo oderu.

Cena v čase recenzie: 959,73 €

Základná súprava na chlórovú úpravu vody v bazéne

Súbor základnej bazénovej chémie na úpravu bazénovej vody chlórom. Obsahuje tablety Triplex 200g 1kg , pH- 1,5kg, pH+ 0,9kg, tester vody, veľký plavák.

Cena v čase recenzie: 28,74 €

Bazénová chémia pomôže udržať vysokú kvalitu a krištáľovo čistú vodu počas celej kúpacej sezóny. Je tiež účinným pomocníkom pri vytváraní ideálnych podmienok na kúpanie, pretože odstraňuje rôzne riasy a mikroorganizmy, ktoré sa tvoria vo vode. V tomto ohľade je bazénová chémia nevyhnutnou záležitosťou z hľadiska praktickosti, funkčnosti a zdravia.

Existujú dva typy bazénovej chémie, a to chlórová a bezchlórová. Bazénové chemikálie bez chlóru sú mimoriadne šetrné k pokožke a sú vhodné najmä pre bazény s deťmi alebo alergikmi. Na druhej strane chlórovú bazénovú chémiu oceníte aj vo veľmi znečistenom bazéne, ktorý si poradí s extrémnym znečistením. Existuje široká ponuka výrobkov bazénovej chémie, takže si môžete vybrať podľa konkrétneho účelu, t. j. normálna alebo šoková dezinfekcia vody, výrobky na odstraňovanie organických nečistôt atď. Vhodným riešením v bazénovej chémii sú tzv. multifunkčné tablety, ktorých výhodou je rýchle dávkovanie a cenová dostupnosť.