Bazénová chémia

Bezchlórové chemikálie pre vírivé vane GUAa-WHIRLPOOL 3l

WHIRLPOOL je tekutý, koncentrovaný prípravok na dezinfekciu a hygienickú ochranu vody vo vonkajších a vnútorných, klasických a prenosných vírivkách. Má výrazný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. Je vhodný aj na profesionálne použitie.

Cena v čase recenzie: 37,89 €

Bazénová chémia pomôže udržať vysokú kvalitu a krištáľovo čistú vodu počas celej kúpacej sezóny. Je tiež účinným pomocníkom pri vytváraní ideálnych podmienok na kúpanie, pretože odstraňuje rôzne riasy a mikroorganizmy, ktoré sa tvoria vo vode. V tomto ohľade je bazénová chémia nevyhnutnou záležitosťou z hľadiska praktickosti, funkčnosti a zdravia.

Existujú dva typy bazénovej chémie, a to chlórová a bezchlórová. Bazénové chemikálie bez chlóru sú mimoriadne šetrné k pokožke a sú vhodné najmä pre bazény s deťmi alebo alergikmi. Na druhej strane chlórovú bazénovú chémiu oceníte aj vo veľmi znečistenom bazéne, ktorý si poradí s extrémnym znečistením. Existuje široká ponuka výrobkov bazénovej chémie, takže si môžete vybrať podľa konkrétneho účelu, t. j. normálna alebo šoková dezinfekcia vody, výrobky na odstraňovanie organických nečistôt atď. Vhodným riešením v bazénovej chémii sú tzv. multifunkčné tablety, ktorých výhodou je rýchle dávkovanie a cenová dostupnosť.