Detské bazény a hracie centrá

Detský nafukovací bazén s dúhovou strieškou a sprchou

Krásny nafukovací detský bazén so slnečnou strieškou s motívom dúhy od spoločnosti Intex pre deti od 2 rokov. Rozmery: 147 x 130 x 86 cm

Cena v čase recenzie: 13,22 €

Nafukovací bazén so strieškou pre najmenších

Zaobstaranie detského bazéna je skvelou voľbou. Deti milujú špliechanie vo vode, ktoré ich na dlhý čas zabaví a je tiež účinným osviežením v horúcich dňoch. Krásny a veľmi pôsobivý detský bazén, ktorý upúta pozornosť vášho dieťaťa.

Cena v čase recenzie: 22,95 €

Deti milujú vodu a pobyt vo vode. Kúpiť bazén pre najmenších sa určite oplatí. Detské bazény a hracie centrá poskytnú zábavu deťom, ktoré sa neunavia. Výhodou je, že nie je potrebné mať priestor.

Detské bazény a hracie centrá zaujmú a zabavia aj tých najmenších na dlhý čas. Zároveň ponúkajú účinné občerstvenie pre deti. Najmä v horúcich dňoch je to jedno z najlepších riešení. A vďaka svojej veľkosti ho možno umiestniť nielen do záhrady, ale bez problémov aj na terasu alebo balkón. Nafukovacie bazény alebo hracie centrá môžu pri správnej starostlivosti a údržbe vydržať niekoľko sezón. Deti sa dokonale zabavia na rozmanitých možnostiach výberu, pokiaľ ide o tvar, dizajn a predovšetkým samotný motív. Stačí vybrať správnu veľkosť a typ podľa veku dieťaťa. Samozrejme, že kvalita materiálu a všetky výrobné a bezpečnostné normy sú dodržané. Kvalitné detské bazény majú protišmykové dno, ktoré zabraňuje riziku pošmyknutia. Výhodou je, že bazén sa jednoducho a ľahko skladá a možno s ním ľahko manipulovať a premiestňovať ho podľa aktuálnej potreby.