Čistenie bazénov

Praktický ručný bazénový vysávač AKU, ktorý funguje bez pripojenia k filtrácii

Chcete, aby váš bazén alebo vírivka boli vždy dokonale čisté? Ručný bazénový vysávač Planet Pool AQUA BROOM AKU je skvelým riešením, ktoré vám uľahčí starostlivosť o vašu vodnú oázu. Tento vysávač funguje bez pripojenia k bazénovej filtrácii, čo znamená, že sa nemusíte starať o zložité inštalácie alebo hadice. Stačí stlačiť tlačidlo ON a začať vysávať. S týmto vysávačom dosiahnete dokonalé čistenie s minimálnym úsilím. Je napájaný bežnými batériami typu D, ktoré zabezpečia až 3 hodiny nepretržitej prevádzky.

Cena v čase recenzie: 45,73 €

Automatický bazénový vysávač Dolphin E20 na čistenie dna a stien bazéna

Dámy a páni, chlapci a dievčatá, zhromaždite sa a pozrite sa na zázrak, ktorým je automatický bazénový vysávač Dolphin E20! Tento šikovný malý prístroj povie “zbohom” nečistotám a riasam vo vašom bazéne rýchlejšie, než poviete “plavec”! Vďaka ľahko použiteľnej aktívnej kefe tento spoľahlivý pomocník vyčistí váš bazén od otravných rias a baktérií ako žiadny iný. Ale počkajte, je toho ešte viac! Bazénový vysávač Dolphin E20 nie je len obyčajný ľahký vysávač! V skutočnosti je taký ľahký, že by sa mohol vznášať, keby nebolo jeho tvrdohlavého odhodlania udržať váš bazén čistý.

Cena v čase recenzie: 1 081,56 €

Výkonný automatický bazénový vysavač Hayward TigerShark QC

Ako udržiavať vodu v bazéne nielen čistú, ale celkovo čistú od všetkých nečistôt, rias atď.? Ak dávate prednosť naozaj kvalitným a výkonným pomocníkom, potom oceníte tento automatický bazénový vysávač. Investícia, ktorá sa nielenže oplatí, ale mnohonásobne vráti.

Cena v čase recenzie: 1 079,50 €

Ručný bazénový vysávač Ocean Vac de Luxe s bočnými štetinami

Ako udržiavať vodu v záhradnom bazéne čistú? Ako predĺžiť čistotu bazéna? Ako sa účinne zbaviť nečistôt? Ktorý pomocník vám v tomto smere pomôže? Medzi nepostrádateľné príslušenstvo pre záhradný bazén patrí vysávač. Tu je v univerzálnom dizajne, vďaka ktorému je vhodný pre všetky typy bazénov.

Cena v čase recenzie: 22,59 €

Praktická a účinná bazénová kefa – Ocean Vac

Na jednoduché a pohodlné čistenie bazéna slúži praktický pomocník. Vo vašom vybavení by nemala chýbať bazénová kefa. Výhodou je, že tento účinný nástroj môžete použiť pre všetky druhy bazénov.

Cena v čase recenzie: 8,99 €

Univerzálny bazénový vysávač Satar-Vac

Univerzálny bazénový vysávač. Možno ho pripojiť k väčšine bazénov. Vysávač Star Vac obsahuje sadu nadstavcov na efektívnejšiu údržbu, napríklad modul na vysávanie rohov bazénov. Používajte na kartušových a pieskových filtračných zariadeniach.

Cena v čase recenzie: 40,99 €

Bazénový vysavač Star Vac Marimex

Univerzálny bazénový vysávač. Vysávač Star Vac obsahuje sadu nadstavcov na efektívnejšiu údržbu, napríklad modul na vysávanie rohov bazéna. Použitie na kartušových a pieskových filtračných zariadeniach od 2m3/h. Pripojenie na priechod cez stenu alebo skimmer bazéna.

Cena v čase recenzie: 45,90 €

Praktický výkonný poloautomatický bazénový vysávač ProStar

Ako udržiavať vodu v bazéne čistú? Ako sa čo najviac vyhnúť bazénovým chemikáliám? Účinným riešením je zaobstarať si vysávač. Tu je kvalitný model poloautomatického vysávača. Ideálny pre menšie a stredne veľké záhradné bazény.

Cena v čase recenzie: 123,90 €

Skladacia sieťka na nečistoty s malým povrchom

Sieťka na zber nečistôt z vodnej hladiny v bazéne. Dĺžku tyče si zvolíte pomocou skrutiek. Praktický pomocník na odstraňovanie nečistôt v bazéne. Po zložení zaberá minimum miesta.

Cena v čase recenzie: 7,90 €

Súprava MAXI na chlórovú úpravu bazénov

Na krištáľovo čistú vodu v bazéne nestačí len filtrácia. Krásne čistá voda v bazéne je nielen estetická, ale aj dôležitá z hygienického hľadiska. Na udržiavanie čistoty, a tým aj nezávadnosti vody v bazéne sa používajú bazénové chemikálie. Tu v praktickom balení v maxi sade.

Cena v čase recenzie: 68,15 €

Praktický ručný bazénový vysávač Star Vac

Mať vlastný bazén prináša nespočetné výhody. Je to komfort, ktorý je dostupný pre každého. Stačí si vybrať správny typ. Ak si chcete plnohodnotne užiť kúpanie vo vlastnom bazéne a mať čistú a nezašpinenú vodu, nezaobídete sa bez praktického pomocníka. Toto je bazénový vysávač. Tu je typ ručného vysávača.

Cena v čase recenzie: 40,99 €

Ozonizátor so solinátorom Intex Krystal Clear

Úplne účinné, cenovo dostupné a čistiace prírodné riešenie pre krištáľovo čistú vodu bez zápachu. Ozón ničí baktérie v bazénovej vode 3 000-krát rýchlejšie ako chlór. A pretože má až 100-krát rýchlejšiu oxidačnú schopnosť ako chlór, čistí vodu v bazéne bez chemického zápachu, ktorý má chlórovaná voda.

Cena v čase recenzie: 201,57 €

Elektrický bazénový vysávač Vákuum

Elektrický bazénový vysávač VACUUM je ideálny na čistenie víriviek, ale aj malých bazénov alebo detských bazénov. Zabudovaná dobíjateľná Li-Ion batéria (5V DC USB kábel je súčasťou balenia, nabíjačka nie je súčasťou balenia). Prevádzka 30 min (po úplnom nabití). Čas nabíjania 4,5 – 6 hodín. Otočná sacia hlava s kefami. Filtračná rúrka. Dvojdielna nastaviteľná tyč 1,5 m. IPX8.

Cena v čase recenzie: 61,26 €

Multifunkčné tablety Marimex Komplex 5v1

Päťzložkový prípravok Complex 5v1 vás zbaví starostí s údržbou bazéna. Multifunkčné tablety s piatimi účinkami sa postarajú o dezinfekciu, prevenciu proti riasam, vločkovanie, stabilizáciu tvrdosti vody a stabilizáciu pH.

Cena v čase recenzie: 21,8 €

Bazénový ručný vysávač s kefami GRE

Bazénový vysávač s prídavnými kefami na okrajoch zabezpečuje ešte účinnejšie čistenie vášho bazéna. Vysávač možno namontovať na bežne dostupné teleskopické tyče.

Cena v čase recenzie: 15,29 €

Bezchlórové chemikálie pre vírivé vane GUAa-WHIRLPOOL 3l

WHIRLPOOL je tekutý, koncentrovaný prípravok na dezinfekciu a hygienickú ochranu vody vo vonkajších a vnútorných, klasických a prenosných vírivkách. Má výrazný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. Je vhodný aj na profesionálne použitie.

Cena v čase recenzie: 37,89 €

Vločková gélová tableta 2v1 Marimex

Gélové tablety určené na použitie v nadzemných a zapustených bazénoch. Môže sa používať len v skimmeri. Odporúča sa uchovávať mimo dosahu detí. Účinnosť gélu nie je ovplyvnená farbou tablety ani jej objemom (pôsobenie vzduchu môže spôsobiť stratu objemu gélu). Balenie obsahuje 2 tablety.

Cena v čase recenzie: 4,56 €

Výkonná kazetová filtrácia 3028 l/hod

Pýši sa váš vlastný bazén? Využívate všetky výhody, ktoré ponúka? Už si neviete predstaviť normálny život bez bazéna, poriadneho osvieženia a nekonečnej porcie zábavy pre malých aj veľkých? Potom potrebujete kvalitný filtračný systém. A presne to je tento typ kazetovej filtrácie. Dôvody, ktoré hovoria za jeho obstaranie?

Cena v čase recenzie: 45,1 €

Kvalitná piesková filtrácia ProStar

Piesčitý filtračný systém ProStar 4 je inšpirovaný prírodou – aj tu sa dažďová voda mení na krištáľovo čistú pramenitú vodu filtráciou v priepustných vrstvách horniny. Pri pieskovej filtrácii voda prechádza cez kremičitý piesok, kde sa zachytia aj jemné nečistoty a do bazéna sa vracia len čistá, prefiltrovaná voda.

Cena v čase recenzie: 155,52 €

Základná súprava na chlórovú úpravu vody v bazéne

Súbor základnej bazénovej chémie na úpravu bazénovej vody chlórom. Obsahuje tablety Triplex 200g 1kg , pH- 1,5kg, pH+ 0,9kg, tester vody, veľký plavák.

Cena v čase recenzie: 28,74 €

Moderný kruhový ratanový bazén s príslušenstvom

Bazén radu Deluxe s antikoróznym rámom s patentom Steel Pro MAX a prídavnými stabilizačnými pásmi je typickým rodinným bazénom a najmä viacročným bazénom. Vďaka výraznému vzhľadu ala ratanu sa bazén bude vo vašej záhrade krásne vynímať a bude sa hodiť k nábytku rovnakého druhu.

Cena v čase recenzie: 282,22 €

Vodu v bazéne znečisťuje viacero faktorov. Ide nielen o mechanické nečistoty, ako je tráva, lístie, peľ, hmyz, ale aj o mikroorganizmy, t. j. riasy, vírusy, baktérie. Čistenie bazéna je preto neoddeliteľnou súčasťou bezpečného kúpania. V opačnom prípade by mohlo dôjsť ku komplikáciám, či už vo forme podráždenej kože, očných slizníc atď. Aby bola voda v bazéne čistá, je dôležité sa o ňu starať a pravidelne odstraňovať všetky nečistoty.

Čistenie nadzemných a zapustených bazénov by sa malo kombinovať dvoma spôsobmi: mechanickým a chemickým čistením. Len tak dosiahnete efektívny výsledok. Mechanické čistenie bazénov pozostáva z dostatočne výkonného a kvalitného filtra, na väčšie nečistoty, ako je hmyz, lístie atď., je vhodné použiť bazénový vysávač alebo zbernú sieť. S usadeninami na dne a stenách vám pomôže kefa. Chemické čistenie odstráni všetky nečistoty a úlomky. Na odstránenie konkrétneho problému možno použiť chlór, peroxid alebo špeciálne chemikálie.