Praktický ručný bazénový vysávač AKU, ktorý funguje bez pripojenia k filtrácii

Praktický ručný bazénový vysávač AKU, ktorý funguje bez pripojenia k filtrácii
Bazénový vysávač na batérie
Bazénový vysávač na batérie
Ručný bazénový vysávač AKU
Ručný bazénový vysávač AKU
Ručný bazénový vysávač s vysokým výkonom
Ručný bazénový vysávač s vysokým výkonom

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Spracovanie
Vzhľad
Materiál
Praktickosť
Cena
Hodnotenie: 8.4/10

Chcete, aby váš bazén alebo vírivka boli vždy dokonale čisté? Ručný bazénový vysávač Planet Pool AQUA BROOM AKU je skvelým riešením, ktoré vám uľahčí starostlivosť o vašu vodnú oázu. Tento vysávač funguje bez pripojenia k bazénovej filtrácii, čo znamená, že sa nemusíte starať o zložité inštalácie alebo hadice. Stačí stlačiť tlačidlo ON a začať vysávať.

S týmto vysávačom dosiahnete dokonalé čistenie s minimálnym úsilím. Je napájaný bežnými batériami typu D, ktoré zabezpečia až 3 hodiny nepretržitej prevádzky. Patentovaná konštrukcia zadržiavacieho ventilu zabraňuje návratu nečistôt do vody, čím zabezpečuje účinné čistenie. Vďaka kompaktným rozmerom a hmotnosti len 1,3 kg sa vysávač ľahko používa a prenáša.
Planet Pool AQUA BROOM je určený na čistenie bazénov a víriviek s plochou do 60 m². Veľký sací výkon si poradí aj s tými najmenšími nečistotami na dne. Filtračné vrecko sa ľahko udržiava – stačí ho vybrať, opláchnuť pod tečúcou vodou a môžete ho opäť používať. Vysávač možno navyše pripojiť k štandardnej teleskopickej bazénovej tyči, čím sa rozšíri jeho dosah a použitie.

Predstavte si, aké jednoduché je udržiavať váš bazén alebo vírivku v perfektnom stave bez akýchkoľvek problémov. Tento vysávač je vyrobený v USA a jeho kvalitné spracovanie vám zaručí dlhú životnosť a spoľahlivosť. S vysávačom Planet Pool AQUA BROOM budete mať viac času na vychutnávanie čistej a osviežujúcej vody ako na samotnú údržbu. Investujte do pohodlia a čistoty svojho bazéna s týmto výkonným pomocníkom!

Základné vlastnosti

  • Pre bazény a vírivky do 60 m2
  • Čas vysávania: 3 hodiny
  • Ovládanie pomocou tlačidla ON/OFF
  • Rozmery: 61 x 15 x 9 cm
  • Batérie: typ D (nie sú súčasťou balenia)
  • Hmotnosť: 1,3 kg

Cena v čase recenzie: 45,73 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Praktický ručný bazénový vysávač AKU, ktorý funguje bez pripojenia k filtrácii.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

Podobné: ||

Jednoduchý výber bazénov podľa vlastností... tu

« Predchádzajúca Schodíky do bazéna – výška steny bazéna do 1,22 m

Schodíky do bazéna – výška steny bazéna do 1,22 m