Vírivky a vírivé bazény

Moderný bezdrôtový bazénový teplomer

Digitálny teplomer pre jazierka a bazény s diaľkovým prenosom nameraných údajov. Moderný digitálny teplomer je určený pre jazierka a bazény.

Cena v čase recenzie: 15,29 €

Vírivé vane a vírivky sa vyznačujú mobilitou, blahodarným účinkom, skladovaním a možnosťou použitia v menšom priestore. Nie je potrebné mať väčšiu záhradu. Vírivé vane a vírivky nájdete aj v menších priestoroch, ako sú terasy, a dokonca aj na väčších balkónoch. Výhodou je ich variabilita a mobilita.

V závislosti od priestoru, ktorý máte k dispozícii, ako aj od individuálnych preferencií si môžete vybrať vírivku pre 2 osoby alebo väčšiu pre 4 až 6 osôb. Pobyt vo vírivke prináša dokonalý relax. Vírivé vane poskytujú relaxáciu, uvoľnenie a pohodlie v súkromí kedykoľvek. Vo vírivke si môžete vychutnať relaxačnú vzduchovú hydromasáž, ale aj párty pre dvoch. Nafukovacie vírivky a vírivé vane sú ľahké a nie je problém mať ich na terase, v záhrade a na jeseň a v zime ich preniesť do interiéru. Toto je možnosť, ako si dopriať domáce wellness. Pobyt vo vírivke má priaznivý vplyv na psychickú a fyzickú stránku. Má množstvo výhod a je účinnou pomocou pri bolestiach chrbta, kĺbov, svalov atď.