Vírivky a vírivé bazény

Mobilná nafukovacia vírivka INTEX 28426 Pure Spa Bubble

InTEX 28426 Pure Spa Bubble whirlpool. Prenosná nafukovacia vírivka pre 4 osoby s jednoduchou obsluhou a rýchlou inštaláciou.

Cena v čase recenzie: 492 €

Domáca vírivá vaňa s kazetovou filtráciou

Spa vírivý bazén 1,80×1,80×0,66 m Ibiza Airjet 60015 s kapacitou pre 4 až 6 osôb. Upokojujúci bublinkový masážny systém AirJet™ (140 trysiek). Steny vyrobené z mimoriadne pevného materiálu DuraPlus™ boli testované na odolnosť voči záťaži a sú veľmi odolné.

Cena v čase recenzie: 541,09 €

Nafukovací bazén v podobe domácej vírivky

Doprajte si niečo viac ako len relax vo vode. Urobte si radosť a potešte svoju duševnú a fyzickú stránku. V tomto ohľade sa môžete úplne spoľahnúť na tento typ vírivky. Keď ho raz vyskúšate, úplne podľahnete všetkým blahodarným účinkom, ktoré ponúka. Tu je model dimenzovaný pre 2 až 4 osoby.

Cena v čase recenzie: 413,75 €

Nafukovacia vírivá vaňa 1,80m X 0,66m – drevený vzhľad

Helsinky s Lay-Z-Spa ™ je nafukovací hydromasážní bazén pro vás a až 6 vašich přátel. Na vašem dvoře se můžete cítit jako na dovolené v klidném prostředí v bazénu. Bazén je vybaven moderními nafukovacími panelovými stěnami, které vytvářejí dojem dřevěné stěny se systémem AirJet ™. Ve spodní části bazénu je možné nastavit 83 vzduchových trysek a poskytnout rychlou uklidňující masáž. Stěny jsou podpírány tisíci propletených jemných nití, tento materiál umožňuje bazénu zůstat tuhý a silný navzdory pravidelnému nafukovacímu a vyprazdňovacímu materiálu.

Cena v čase recenzie: 765,9 €

Nafukovacia vírivka do záhrady

Vírivá vaňa PureSpa poskytuje dokonalú relaxáciu jediným stlačením tlačidla. Je určený až pre štyri osoby. Intuitívny ovládací panel aktivuje 140 vysoko výkonných bublinkových trysiek, ktoré stimulujú každý sval masážou. Integrovaný vykurovací systém umožňuje nastaviť teplotu vody podľa vašej nálady. PureSpa vyžaduje jednoduchú a rýchlu údržbu. PureSpa umožňuje dokonalý relax v každom ročnom období.

Cena v čase recenzie: 497,7 €

Whirlpool v luxusnom dizajne

Chcete niečo viac ako len klasický záhradný bazén? Doprajte si luxus za prijateľnú cenu. Potešte svoje telo a dušu. Užívajte si pobyt vo vode za každého počasia a v každom ročnom období.

Cena v čase recenzie: 599 €

Kruhová domáca vírivka pre 6 osôb

Vírivka MSpa Rimba U-RB061 je vhodná až pre 6 osôb. Výhodou je funkcia rýchleho nafukovania stlačením tlačidla. Okrem toho táto vírivka ponúka variabilné nastavenie rýchlosti bubliniek. Vírivka má 132 vzduchových trysiek a účinný ohrev vody. Vo vnútri riadiacej jednotky je zabudovaná ministerilizačná komora s UV LED lampou, ktorá zabezpečuje, že každá kvapka vody v Mspa je pod neustálou ochranou.

Cena v čase recenzie: 765,9 €

Lacné prenosné nafukovacie vírivky INTEX 28440 Pure Spa Bubble Wood

Nová generácia vírivých vaní INTEX s dekorom dreva ponúka wellness zážitok na najvyššej úrovni. Vírivka Pure Spa s vonkajším priemerom 196 cm a výškou steny 71 cm poskytuje priestor až pre 4 osoby.140 vzduchových trysiek s predhrievaním vzduchu, výkonný ohrievač s príkonom 2 200 W a obehové čerpadlo s výkonom 1 741 l/h sa postarajú o maximálnu zábavu pri minimálnej námahe.

Cena v čase recenzie: 536,02 €

Prenosná nafukovacia vírivka na terase až pre 6 osôb

Urobte si radosť a zároveň urobte niečo pre svoje zdravie. Doprajte si domáce wellness na vlastnom pozemku. Kúpte si nafukovaciu vírivku, ktorá prospeje vašej mysli aj telu.

Cena v čase recenzie: 765,73 €

Vírivka pre 5 až 7 osôb

Chcete niečo viac ako len bazén? Robiť viac pre blaho duše, ale aj tela? Táto vírivá vaňa alebo domáca vírivka je zárukou maximálnej spokojnosti. Uspokojí požiadavky aj tej najnáročnejšej klientely. Ponorte sa a nechajte sa masírovať vodnými prameňmi. Tu je to možné a jednoduché. Kapacita tejto vírivky je dokonca pre 5 až 7 osôb. Celá rodina si tak môže oddýchnuť. Lokalita je vhodná pre záhradu a terasu. Rovnako je to možné aj v interiéri.

Cena v čase recenzie: 727,93 €

Vírivá vaňa Bubble HWS pre 8 osôb

Vírivá vaňa alebo domáca vírivka má veľmi priaznivý vplyv na psychickú a fyzickú stránku. Doprajte si tento luxus a pohodlie. Investícia, ktorá sa vám mnohonásobne vráti. Urobte viac pre svoje zdravie. Potešte svoje telo a dušu. Tu je vírivka s kapacitou až pre 8 osôb.

Cena v čase recenzie: 889 €

Moderný bezdrôtový bazénový teplomer

Digitálny teplomer pre jazierka a bazény s diaľkovým prenosom nameraných údajov. Moderný digitálny teplomer je určený pre jazierka a bazény.

Cena v čase recenzie: 15,29 €

Vírivé vane a vírivky sa vyznačujú mobilitou, blahodarným účinkom, skladovaním a možnosťou použitia v menšom priestore. Nie je potrebné mať väčšiu záhradu. Vírivé vane a vírivky nájdete aj v menších priestoroch, ako sú terasy, a dokonca aj na väčších balkónoch. Výhodou je ich variabilita a mobilita.

V závislosti od priestoru, ktorý máte k dispozícii, ako aj od individuálnych preferencií si môžete vybrať vírivku pre 2 osoby alebo väčšiu pre 4 až 6 osôb. Pobyt vo vírivke prináša dokonalý relax. Vírivé vane poskytujú relaxáciu, uvoľnenie a pohodlie v súkromí kedykoľvek. Vo vírivke si môžete vychutnať relaxačnú vzduchovú hydromasáž, ale aj párty pre dvoch. Nafukovacie vírivky a vírivé vane sú ľahké a nie je problém mať ich na terase, v záhrade a na jeseň a v zime ich preniesť do interiéru. Toto je možnosť, ako si dopriať domáce wellness. Pobyt vo vírivke má priaznivý vplyv na psychickú a fyzickú stránku. Má množstvo výhod a je účinnou pomocou pri bolestiach chrbta, kĺbov, svalov atď.