Záhradné a solárne sprchy

Vonkajšia solárna sprcha UNO 20 l

Vonkajšia sprcha UNO je určená na vonkajšie použitie a poskytuje úplne bezplatný ohrev vody pomocou ekologického zdroja ohrevu – slnečnej energie, pričom jej telo slúži aj ako slnečný kolektor. Pojme až 22 l vody. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha stále pripojená k prívodu vody. Horná sprchová hlavica je vybavená kĺbom na polohovanie.

Cena v čase recenzie: 95,4 €

Moderná solárna sprcha v praktickom dizajne

Ako si užiť osvieženie počas horúcich dní, aj keď nemáte priestor na bazén? Alebo ako urobiť vodu v bazéne ešte čistejšou? Na tento účel vám dokonale poslúži záhradná sprcha. A nie len tak hocijaká sprcha. Ale solárnu, ktorá je veľmi ekologickým výrobkom, ktorý oceníte z mnohých dôvodov.

Cena v čase recenzie: 137,89 €

Záhradná prenosná solárna sprcha s objemom 35 litrov

Solná sprcha je vyrobená z odolného plastu s 35-litrovou nádržou. Voda sa ohrieva slnečným žiarením v zásobníku (telese). Pripojenie k vodovodnému systému je veľmi jednoduché, sprchu možno pripojiť k štandardnej záhradnej hadici pomocou rýchlospojky.

Cena v čase recenzie: 201,15 €

Solárna záhradná sprcha s dlhou hlavou 38 L

Solárna sprcha Hawaii Uno 38L je zariadenie, ktoré umožňuje ohrievať vodu v zásobníku pomocou solárneho ohrevu. Toto alternatívne vykurovanie si nevyžaduje žiadne finančné náklady. Samonosná konštrukcia sprchy slúži ako zberná nádrž na vodu a zároveň ako solárny kolektor, ktorý ohrieva vodu pôsobením slnečných lúčov. Teplotu vody si určíte sami vďaka pákovému kohútiku s reguláciou teploty teplej/studenej vody.

Cena v čase recenzie: 120,65 €

Záhradná sprcha z nehrdzavejúcej ocele

Sprchová hlavica z nehrdzavejúcej ocele. Multifunkčný sprchový panel má štýlový dizajn a je skvelým doplnkom do vašej záhrady a na terasu.

Sprchový panel je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele s brúseným povrchom a má krásny hranatý dizajn. Ponúka dve rôzne funkcie: dažďovú sprchu a ručnú sprchu, medzi ktorými možno jednoducho prepínať pomocou páky. Doprajte si skutočnú relaxáciu pri každom sprchovaní a vychutnajte si krásu moderného štýlu tohto sprchového panelu! Montáž sprchového panelu je jednoduchá.

Cena v čase recenzie: 228,12 €

Bazénová sprcha na studenú vodu s hadicovým postrekovačom

Ručná sprcha s kohútikom na oplachovanie nôh. Bazénová sprcha vyrobená z nehrdzavejúcej ocele AISI 304. Priemer tela 43 mm. Dodáva sa s plastovým kotvením. Výška stojana 1,05 m.

Cena v čase recenzie: 332,57 €

ASTRALPOOL Nerezová sprcha pre záhradný bazén

Bazénová sprcha je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Priemer 43 mm. Dodáva sa s plastovým kotvením. Výška zavlažovača od zeme 2,00 m.

Cena v čase recenzie: 251,92 €

Solárna sprcha Marimex Sun

Vonkajšia sprcha je určená na vonkajšie použitie s možnosťou ohrevu vnútorného objemu vody 8 litrov pomocou ekologického zdroja ohrevu – slnečnej energie. Pri sprchovaní musí byť záhradná sprcha vždy pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, nie je možné sa sprchovať.

Cena v čase recenzie: 76,25 €

Praktická a prenosná solárna záhradná sprcha MOVABLE

Ako sa môžete osviežiť počas teplých dní, aj keď nemáte bazén? Ako sa dá umyť a opláchnuť v záhrade, kde máte len kvetinové záhony, bez toho, aby ste odišli domov so špinou na rukách a nohách? Ako udržať vodu v bazéne dlhšie čistú? Riešením je zaobstarať si solárnu sprchu.

Cena v čase recenzie: 95,4 €

Dizajnová solárna sprcha 23 litrov s nastaviteľnou hlavou

Máte radi moderné veci, ste nimi obklopení doma aj v záhrade? Potom vás určite zaujme tento skutočne výnimočný dizajn solárnej sprchy od spoločnosti Hometrade. Hodí sa do bazéna aj na záhradu či chatu. Ušetrí vám čas a peniaze, pretože jeho prevádzka je takmer bezplatná. Nádrž na vodu má objem 23 litrov. Solárna sprcha je stabilne umiestnená vďaka kovovej základni a kovania sú vyrobené z pochrómovaného kovu. Telo sprchy je odolné voči UV žiareniu.

Cena v čase recenzie: 72,41 €

Záhradná alebo solárna sprcha je nevyhnutnosťou pre každý vonkajší bazén alebo kúpalisko. Je to skvelý pomocník, vďaka ktorému sa môžete pred vstupom do bazéna rýchlo opláchnuť a zmyť všetky nečistoty, ktoré by inak mohli spôsobiť znehodnotenie a kontamináciu vody. Niektoré záhradné sprchy sú dokonca určené na oplachovanie nôh, čo určite využijete, ak ste v lete bosí.

Sú výhodné aj preto, že sú veľmi lacným a ekologickým zdrojom teplej vody. Hoci telo solárnej sprchy obsahuje v závislosti od výrobcu rôzne veľké zásobníky, pri používaní musí byť pripojená k vodovodnej sieti. Niektoré sprchy tiež umožňujú namiešať vodu presne na požadovanú teplotu. Nielenže sa neoparíte, ale neprekvapí vás ani ľadová voda. Na letné osvieženie namiesto bazéna môžete využiť aj záhradné a solárne sprchy. Sofistikovaný a moderný dizajn okamžite zapadne do vonkajšieho prostredia.