Záhradné a solárne sprchy

Moderná solárna sprcha v praktickom dizajne

Ako si užiť osvieženie počas horúcich dní, aj keď nemáte priestor na bazén? Alebo ako urobiť vodu v bazéne ešte čistejšou? Na tento účel vám dokonale poslúži záhradná sprcha. A nie len tak hocijaká sprcha. Ale solárnu, ktorá je veľmi ekologickým výrobkom, ktorý oceníte z mnohých dôvodov.

Cena v čase recenzie: 137,89 €

Záhradná alebo solárna sprcha je nevyhnutnosťou pre každý vonkajší bazén alebo kúpalisko. Je to skvelý pomocník, vďaka ktorému sa môžete pred vstupom do bazéna rýchlo opláchnuť a zmyť všetky nečistoty, ktoré by inak mohli spôsobiť znehodnotenie a kontamináciu vody. Niektoré záhradné sprchy sú dokonca určené na oplachovanie nôh, čo určite využijete, ak ste v lete bosí.

Sú výhodné aj preto, že sú veľmi lacným a ekologickým zdrojom teplej vody. Hoci telo solárnej sprchy obsahuje v závislosti od výrobcu rôzne veľké zásobníky, pri používaní musí byť pripojená k vodovodnej sieti. Niektoré sprchy tiež umožňujú namiešať vodu presne na požadovanú teplotu. Nielenže sa neoparíte, ale neprekvapí vás ani ľadová voda. Na letné osvieženie namiesto bazéna môžete využiť aj záhradné a solárne sprchy. Sofistikovaný a moderný dizajn okamžite zapadne do vonkajšieho prostredia.