Bazénové vysávače

Vysávač je dôležitou súčasťou vybavenia každého bazéna. Bazénový vysávač, či už ručný, poloautomatický alebo automatický, je nepostrádateľným nástrojom na čistenie vody v bazéne. Automatické vysávače sú vhodné najmä pre veľké zapustené bazény, ktorých ručné čistenie by inak zabralo veľa času. Po ponorení do vody urobia všetku prácu za vás a spoľahlivo odstránia nečistoty z dna a stien bazéna.

Poloautomatické vysávače musia byť pripojené k filtračnému okruhu, kde ich pohyb po dne bazéna zabezpečuje pulzná membrána, a práve pripojené k pieskovej filtrácii. Na druhej strane sú ručné vysávače vhodné najmä pre menšie bazény alebo vírivky. Sací výkon zabezpečuje pripojenie k pieskovej filtrácii, ale vysávačom je potrebné pohybovať ručne a venovať tak upratovaniu trochu svojho času. Vysávanie však nie je náročné a zvládne ho každý. Nastavenie bazénového vysávača a jeho pripojenie tiež nie je zložité.

Praktický ručný bazénový vysávač AKU, ktorý funguje bez pripojenia k filtrácii

Chcete, aby váš bazén alebo vírivka boli vždy dokonale čisté? Ručný bazénový vysávač Planet Pool AQUA BROOM AKU je skvelým riešením, ktoré vám uľahčí starostlivosť o vašu vodnú oázu. Tento vysávač funguje bez pripojenia k bazénovej filtrácii, čo znamená, že sa nemusíte starať o zložité inštalácie alebo hadice. Stačí stlačiť tlačidlo ON a začať vysávať. S týmto vysávačom dosiahnete dokonalé čistenie s minimálnym úsilím. Je napájaný bežnými batériami typu D, ktoré zabezpečia až 3 hodiny nepretržitej prevádzky.

Cena v čase recenzie: 45,73 €

Automatický bazénový vysávač Dolphin E20 na čistenie dna a stien bazéna

Dámy a páni, chlapci a dievčatá, zhromaždite sa a pozrite sa na zázrak, ktorým je automatický bazénový vysávač Dolphin E20! Tento šikovný malý prístroj povie “zbohom” nečistotám a riasam vo vašom bazéne rýchlejšie, než poviete “plavec”! Vďaka ľahko použiteľnej aktívnej kefe tento spoľahlivý pomocník vyčistí váš bazén od otravných rias a baktérií ako žiadny iný. Ale počkajte, je toho ešte viac! Bazénový vysávač Dolphin E20 nie je len obyčajný ľahký vysávač! V skutočnosti je taký ľahký, že by sa mohol vznášať, keby nebolo jeho tvrdohlavého odhodlania udržať váš bazén čistý.

Cena v čase recenzie: 1 081,56 €

Výkonný automatický bazénový vysavač Hayward TigerShark QC

Ako udržiavať vodu v bazéne nielen čistú, ale celkovo čistú od všetkých nečistôt, rias atď.? Ak dávate prednosť naozaj kvalitným a výkonným pomocníkom, potom oceníte tento automatický bazénový vysávač. Investícia, ktorá sa nielenže oplatí, ale mnohonásobne vráti.

Cena v čase recenzie: 1 079,50 €

Ručný bazénový vysávač Ocean Vac de Luxe s bočnými štetinami

Ako udržiavať vodu v záhradnom bazéne čistú? Ako predĺžiť čistotu bazéna? Ako sa účinne zbaviť nečistôt? Ktorý pomocník vám v tomto smere pomôže? Medzi nepostrádateľné príslušenstvo pre záhradný bazén patrí vysávač. Tu je v univerzálnom dizajne, vďaka ktorému je vhodný pre všetky typy bazénov.

Cena v čase recenzie: 22,59 €

Univerzálny bazénový vysávač Satar-Vac

Univerzálny bazénový vysávač. Možno ho pripojiť k väčšine bazénov. Vysávač Star Vac obsahuje sadu nadstavcov na efektívnejšiu údržbu, napríklad modul na vysávanie rohov bazénov. Používajte na kartušových a pieskových filtračných zariadeniach.

Cena v čase recenzie: 40,99 €

Bazénový vysavač Star Vac Marimex

Univerzálny bazénový vysávač. Vysávač Star Vac obsahuje sadu nadstavcov na efektívnejšiu údržbu, napríklad modul na vysávanie rohov bazéna. Použitie na kartušových a pieskových filtračných zariadeniach od 2m3/h. Pripojenie na priechod cez stenu alebo skimmer bazéna.

Cena v čase recenzie: 45,90 €

Bazén Tampa s kartušovou filtráciou

Chceli by ste si zaobstarať bazén, ale váhate, ktorý a hlavne aký? Riešenie je jednoduchšie, ako si myslíte. Skrátka, jedným nákupom získate všetko a v tomto prípade. Ide o praktický, moderný a kvalitný bazén, vrátane príslušenstva. Jednoduchšie to už byť nemôže. Za tento bazén budete vďační.

Cena v čase recenzie: 183,38 €

Praktický výkonný poloautomatický bazénový vysávač ProStar

Ako udržiavať vodu v bazéne čistú? Ako sa čo najviac vyhnúť bazénovým chemikáliám? Účinným riešením je zaobstarať si vysávač. Tu je kvalitný model poloautomatického vysávača. Ideálny pre menšie a stredne veľké záhradné bazény.

Cena v čase recenzie: 123,90 €

Skladacia sieťka na nečistoty s malým povrchom

Sieťka na zber nečistôt z vodnej hladiny v bazéne. Dĺžku tyče si zvolíte pomocou skrutiek. Praktický pomocník na odstraňovanie nečistôt v bazéne. Po zložení zaberá minimum miesta.

Cena v čase recenzie: 7,90 €

Praktický ručný bazénový vysávač Star Vac

Mať vlastný bazén prináša nespočetné výhody. Je to komfort, ktorý je dostupný pre každého. Stačí si vybrať správny typ. Ak si chcete plnohodnotne užiť kúpanie vo vlastnom bazéne a mať čistú a nezašpinenú vodu, nezaobídete sa bez praktického pomocníka. Toto je bazénový vysávač. Tu je typ ručného vysávača.

Cena v čase recenzie: 40,99 €

Elektrický bazénový vysávač Vákuum

Elektrický bazénový vysávač VACUUM je ideálny na čistenie víriviek, ale aj malých bazénov alebo detských bazénov. Zabudovaná dobíjateľná Li-Ion batéria (5V DC USB kábel je súčasťou balenia, nabíjačka nie je súčasťou balenia). Prevádzka 30 min (po úplnom nabití). Čas nabíjania 4,5 – 6 hodín. Otočná sacia hlava s kefami. Filtračná rúrka. Dvojdielna nastaviteľná tyč 1,5 m. IPX8.

Cena v čase recenzie: 61,26 €

Bazénový ručný vysávač s kefami GRE

Bazénový vysávač s prídavnými kefami na okrajoch zabezpečuje ešte účinnejšie čistenie vášho bazéna. Vysávač možno namontovať na bežne dostupné teleskopické tyče.

Cena v čase recenzie: 15,29 €

Moderný kruhový ratanový bazén s príslušenstvom

Bazén radu Deluxe s antikoróznym rámom s patentom Steel Pro MAX a prídavnými stabilizačnými pásmi je typickým rodinným bazénom a najmä viacročným bazénom. Vďaka výraznému vzhľadu ala ratanu sa bazén bude vo vašej záhrade krásne vynímať a bude sa hodiť k nábytku rovnakého druhu.

Cena v čase recenzie: 282,22 €