Solárny ohrev bazéna

Chcete šetriť životné prostredie a peniaze v peňaženke? Ak máte bazén, určite uvažujete o kúpe solárneho ohrievača vody. Táto metóda je v poslednom čase veľmi obľúbená, pretože spoľahlivo udržiava príjemnú teplotu vody v bazéne a predlžuje plaveckú sezónu až o niekoľko týždňov. A ako funguje solárny ohrev vody v bazéne? Princíp je veľmi jednoduchý.

Stačí zapojiť solárny panel za pieskovú filtráciu na slnečnom mieste a prúdiaca filtrovaná voda z pieskovej filtrácie sa sama a bezplatne ohrieva v paneli pomocou tepelnej energie zo slnečného žiarenia. Do bazéna tak prúdi príjemne ohriata voda, v ktorej sa vám bude príjemne plávať. Výrobcovia často poskytujú aj informácie o tom, o koľko stupňov môže solárny ohrievač zvýšiť celkovú teplotu bazéna. Preto sa oplatí tieto informácie sledovať a pozorne čítať. Je tiež veľmi dôležité vybrať správne vykurovacie teleso pre objem bazéna.

Solárny ohrievač bazéna SLIM 360 Marimex

Neviete si predstaviť leto bez kúpania v bazéne? Milujete pohodlie, keď si môžete vychutnať osviežujúci kúpeľ vo vlastnom bazéne? A čo tak predĺžiť si plaveckú sezónu prakticky zadarmo? Stačí si zaobstarať solárny panel. Potom už bude o všetko postarané. Solárny panel Slim 360 predĺži vašu kúpaciu sezónu prakticky zadarmo. Všetko je založené na solárnej energii, za ktorú neplatíte. Efektívne využívajte slnečné lúče a užívajte si kúpanie vo vlastnom bazéne v teplejšej vode.

Cena v čase recenzie: 179,90 €

Praktický solárny panel Slim 180 pre ohrev bazena

Solárny panel Slim 180 absorbuje tepelnú energiu slnečných lúčov a prenáša ju do vody prúdiacej cez panel. Chladná voda z bazéna sa cez bazénovú filtráciu nasáva do solárneho panelu, kde sa ohrieva a vracia späť do bazéna. Solárny panel Slim možno pripojiť k hadiciam s priemerom 32 aj 38 mm.

Cena v čase recenzie: 179,90 €

Praktická solárna plachta pre záhradný bazén

Predĺžte si kúpaciu sezónu s naším solárnym krytom na bazén! Solárny kryt sa nachádza priamo na vodnej hladine vo vnútri okrajov bazéna, a preto môže zvýšiť teplotu vody v bazéne až o 1 stupeň Celzia v závislosti od množstva priameho slnečného žiarenia.

Cena v čase recenzie: 60,48 €

Praktický solárny panel na ohrev vody v bazéne

Solárny ohrev bazéna je ideálny pre nadzemné bazény. Ohrieva vodu v bazéne pomocou ekologickej solárnej energie. Solárny vykurovací systém je vyrobený z materiálov, ktoré dokonale odolávajú častému pôsobeniu slnka a poveternostným podmienkam.

Cena v čase recenzie: 103,99 €

Solárny alebo efektívny ohrev vody v bazéne

Solárny panel Slim 180 absorbuje tepelnú energiu slnečných lúčov a prenáša ju do vody prúdiacej cez panel. Chladná voda z bazéna sa cez bazénovú filtráciu nasáva do solárneho panelu, kde sa ohrieva a vracia do bazéna. Solárny panel Slim možno pripojiť k hadiciam s priemerom 32 aj 38 mm.

Cena v čase recenzie: 116,90 €

Solárny ohrev pre nadzemné bazény

Nič sa nevyrovná pohodliu vlastného bazéna. Najbežnejšie a cenovo najdostupnejšie sú nadzemné bazény. Ponúkajú množstvo výhod. Či už ide o kúpanie v súkromí bez akýchkoľvek obmedzení atď. Čo tak využiť ho ešte viac a efektívnejšie? Ako a čím? Získaním tejto veľmi praktickej veci. Áno, budete veľmi vďační za solárny ohrievač.

Cena v čase recenzie: 89,86 €

Solárny ohrievač bazéna Marimex Pyramida Sun

Solárny ohrievač Pyramida Sun je určený pre nadzemné a zapustené bazény do 6 m3. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a pyramídovému navíjaniu vody v ohrievači je ideálny pre menšie záhrady, kde nie je priestor pre ploché solárne ohrievače. Balenie obsahuje solárny ohrievač, vrchný kryt a hroty na pripojenie 32 a 38 mm hadíc.

Cena v čase recenzie: 67,90 €

Solárna pyramída na ohrev vody

Solárny ohrievač Pyramida Sun je určený pre nadzemné a zapustené bazény do 6 m3. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a pyramídovému tvaru navíjania vody je ideálny pre menšie záhrady, kde nie je priestor pre ploché solárne ohrievače.

Cena v čase recenzie: 83,91 €

Solárny ohrievač Slim Flexi pre povrchové bazény

Tenký solárny ohrievač pre povrchové bazény vhodný pre pieskovú aj kartušovú filtráciu. Solárny panel môžete umiestniť na vodorovnú plochu alebo mierne naklonený, so sklonom na juh, aby ste čo najlepšie využili slnečné lúče. Rozmery 1 zabaleného kusu – Výška v cm: 22,23, Šírka v cm: 17,15, Dĺžka v cm: 31,75, Hrubá hmotnosť v kg: 2,94. 3

Cena v čase recenzie: 23,90 €