Solárne sprchy

Solárnu sprchu v menšej záhrade oceníte, keď sa budete chcieť v horúcich letných dňoch osviežiť, aj keď máte bazén. Vďaka solárnej sprche môžete zmyť všetky nečistoty pred vstupom do bazéna a zachovať tak kvalitu vody v bazéne. Treba tiež zdôrazniť ekologické a environmentálne výhody solárnych spŕch. Voda v nádrži vnútri tela sprchy sa ohrieva iba slnečnými lúčmi a môže vystúpiť až na 60 °C. Solárna sprcha tak ušetrí energiu na ohrev vody, a tým vám ušetrí peniaze za zbytočné výdavky.

Solárne sprchy sa dodávajú v rôznych prevedeniach a veľkostiach. Obľúbené solárne sprchy sú prenosné aj pevne pripevnené k základni. S prenosnými sprchami sa pochopiteľne ľahšie manipuluje a možno ich premiestniť na miesto, kde najviac svieti slnko, ale majú oveľa menší úložný objem. Niektoré sprchy môžu mať v spodnej časti ešte dodatočný kohútik, ktorý je skvelý na opláchnutie nôh od trávy.

Praktická hliníková solárna sprcha 40 l ku záhradnému bazénu

Zázraky modernej technológie! Dovoľte, aby som vám predstavil vynález, ktorý vám zmení život a dostane vás do kolien, a to je praktická 40l solárna sprcha pre váš záhradný bazén. Toto zázračné zariadenie známe ako záhradná sprcha UNO sa môže pochváliť nevídaným objemom 40 litrov vody na vonkajšie použitie. Viete si predstaviť ten úplný luxus sprchovania v záhrade s mierne vlažnou vodou? Už nemusíte skákať do studeného bazéna alebo sa triasť po kúpaní, táto solárna sprcha vám kryje chrbát.

Cena v čase recenzie: 249,27 €

Záhradná praktická solárna sprcha s 20-litrovou nádržou

Vychutnajte si teplú sprchu pri bazéne alebo v záhrade pod touto praktickou solárnou bazénovou sprchou! Je vybavená 20-litrovou nádržou a na ohrev vody využíva solárnu energiu. Keďže nepotrebuje žiadny systém na ohrev vody, táto solárna sprcha je energeticky úsporná a šetrná k životnému prostrediu. Navyše je vyrobená z PVC, ktoré má dlhú životnosť a neobsahuje žiadne nebezpečné chemikálie.

Cena v čase recenzie: 145,19 €

Solárna sprcha Speedshower s objemom 20 l

Slnečná energia je jedným z príjemných výdobytkov modernej doby a môžete ju ľahko využiť vo svojej záhrade, napríklad na ohrev vody. So solárnou sprchou si môžete spríjemniť leto pri bazéne alebo na chate. Teplú vodu budete mať k dispozícii bez príplatku, čo vás určite poteší.

Cena v čase recenzie: 135,41 €

Praktická solárna sprcha v čiernej farbe

Solárna sprcha Hawaii Alu 40l | čierna. Solárna sprcha je zariadenie, ktoré umožňuje ohrievať vodu v zásobníku pomocou solárneho ohrevu. Toto alternatívne vykurovanie si nevyžaduje žiadne finančné náklady. Samonosná konštrukcia sprchy slúži ako zberná nádrž na vodu a zároveň ako solárny kolektor, ktorý ohrieva vodu pôsobením slnečných lúčov.

Cena v čase recenzie: 180,51 €

Solárna sprcha Marimex UNO 20 l

Vonkajšia sprcha UNO je určená na vonkajšie použitie, aby poskytovala ohrev vody úplne zadarmo pomocou ekologického zdroja ohrevu – slnečnej energie, pričom jej telo slúži aj ako slnečný kolektor. Pojme až 22 l vody. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha stále pripojená k prívodu vody.

Cena v čase recenzie: 119,90 €

Solárna sprcha Hawaii Fantasy Rain 35 L s veľkou nádržou

Leto, slnko, relax a nadpozemný bazén, čo viac si priať? Možno ešte jedna vec, ktorá vám tento čas spríjemní, a to kvalitná solárna sprcha Hawaii Fantasy Rain. Jeho ekologická a zároveň úsporná prevádzka je určite nespornou výhodou. Atraktívny dizajn sprchy v čierno-striebornej farbe zahŕňa solárny kolektor, ako aj 35-litrový zásobník teplej vody.

Cena v čase recenzie: 118,96 €

Ekologická solárna sprcha Hawaii Uno 38 l s dlhou hlavicou

Česi si dokážu čas strávený v záhrade neuveriteľne užiť. Okrem krásnych rastlín, kvetov a produktov vytvorili dokonalú relaxačnú zónu v podobe zákutia pri bazéne, kde si môžu dopriať oddych a zábavu. Ak chcete posunúť svoje chvíle pri bazéne na vyššiu úroveň a zabezpečiť si pohodlie a komfort, potom určite neváhajte a zaobstarajte si túto jedinečnú solárnu sprchu.

Cena v čase recenzie: 137,06 €

Solárna sprcha pre záhradný bazén Fantasy Rain 34 l

Solárnou sprchou získate príjemnú teplú vodu ekologicky a bezplatne. Solárna sprcha sa napúšťa len studenou vodou v nádrži, ktorá absorbuje slnečnú energiu a ohrieva vodu na 50 °C. Nastaviteľná sprchová hlavica. Pákový kohútik na studenú a teplú vodu. Solárna záhradná sprcha Fantasy Rain s objemom 34 litrov je vyrobená z plastu odolného voči UV žiareniu a má spodnú nohu na upevnenie k podlahe.

Cena v čase recenzie: 123,06 €

Solárna sprcha s nastaviteľnou hlavicou Cool 20 l

Solárnou sprchou získate príjemnú teplú vodu ekologicky a bezplatne. Solárna sprcha sa plní len studenou vodou v nádrži, ktorá absorbuje slnečnú energiu a ohrieva vodu na teplotu 50 °C. Nastaviteľná sprchová hlavica. Pákový kohútik na studenú a teplú vodu. Solárna záhradná sprcha Cool 20 l je vyrobená z plastu odolného voči UV žiareniu so spodnou nohou na upevnenie k podlahe.

Cena v čase recenzie: 80,6 €

Malá a lacná vonkajšia solárna sprcha Sunny Style

Máte na záhrade malý bazén a túžite po bazénovej sprche, ale myslíte si, že sa vám to neoplatí? Potom sa mýlite a táto úžasná solárna sprcha v štýle Sunny od spoločnosti Marimex je presne to, čo potrebujete. Pred a po kúpaní v bazéne oceníte príjemne teplú vodu, ktorú si vy aj vaša rodina vychutnáte vďaka integrovanej nádrži na vodu s objemom 8 litrov

Cena v čase recenzie: 94,90 €

Solárna sprcha v modernom dizajne

Zabudnite na sprchovanie alebo oplachovanie tela studenou vodou z vodovodu. Vďaka solárnej sprche Sunny Style si môžete za jasného počasia zadarmo ohriať vodu na opláchnutie pred vstupom do bazéna. Integrovaná nádrž s objemom 8 litrov. Dostatok vody na krátku sprchu pre niekoľko osôb. Solárna sprcha v štýle Sunny umožňuje pripojenie k vodovodnej hadici pomocou rýchlospojky a miešanie studenej/horúcej vody presne podľa vašich potrieb. Farba sprchy je limetkovo zelená.

Cena v čase recenzie: 91,90 €

Solárna sprcha Hawaii v modernom dizajne

Ako si užiť osvieženie počas teplých dní, aj keď nemáte bazén? Ako dosiahnuť, aby bola voda v bazéne ešte čistejšia? Stačí si zaobstarať túto solárnu sprchu. Je to aj zdroj teplej vody a je úplne zadarmo. Môže slúžiť kdekoľvek vonku a rovnako ju oceníte aj pri bazéne.

Cena v čase recenzie: 102,54 €

Záhradná solárna sprcha 38 litrov z plastu odolného voči UV žiareniu

Ak uvažujete o kúpe záhradnej sprchy k bazénu alebo do záhrady na letné osvieženie po náročnom dni v práci alebo po kosení trávnika, určite si starostlivo vyberajte. Veľkou výhodou solárnych spŕch je ohrev vody bez použitia elektrickej energie. Slnečné lúče urobia svoju prácu lacnejšie a vy budete nadmieru spokojní.

Cena v čase recenzie: 143,58 €

Záhradná solárna sprcha s ručnou sprchovou hlavicou

Fanúšikovia záhradných bazénov určite z času na čas vyhľadávajú záhradné sprchy. Ak patríte medzi nich a stále váhate, či si zaobstarať sprchu, potom vedzte, že teraz je ten správny čas na jej kúpu. Najdôležitejším produktom sú v súčasnosti energeticky účinné solárne sprchy. Skvelým zástupcom je táto solárna sprcha Uno od spoločnosti Marimex.

Cena v čase recenzie: 89,86 €

Solárna záhradná sprcha s dlhou hlavou 38 L

Solárna sprcha Hawaii Uno 38L je zariadenie, ktoré umožňuje ohrievať vodu v zásobníku pomocou solárneho ohrevu. Toto alternatívne vykurovanie si nevyžaduje žiadne finančné náklady. Samonosná konštrukcia sprchy slúži ako zberná nádrž na vodu a zároveň ako solárny kolektor, ktorý ohrieva vodu pôsobením slnečných lúčov. Teplotu vody si určíte sami vďaka pákovému kohútiku s reguláciou teploty teplej/studenej vody.

Cena v čase recenzie: 120,65 €

Čierna solárna sprcha Alu s nádržou 40 l

Najlepšie osvieženie počas letných dní aj pre tých, ktorí nemajú vlastný záhradný bazén. Účinné riešenie aj pre chalupárov, keď sa potrebujú osviežiť po práci alebo osprchovať. Rovnako praktické riešenie pre bazény, ak chcete zachovať stav vody čistý a krásne krištáľovo priezračný čo najdlhšie. Skrátka skvelá vec na použitie kdekoľvek vonku.

Cena v čase recenzie: 160,88 €

Modrá dúhová solárna sprcha v inovatívnom dizajne

Solárna sprcha HANSCRAFT Blue Rainbow 2 je vysoká 214 cm a je vybavená nožným kohútikom, čo je veľmi praktická vec. Nohy si môžete pohodlne opláchnuť napríklad pred vstupom do bazéna alebo vírivky. Ohrev vody v tomto modeli zaručuje aj čierny povrch solárnej sprchy. Je tiež vybavená dizajnovým strieborným pruhom uprostred, ktorý ocenia nároční zákazníci.

Cena v čase recenzie: 145,12 €

Záhradná prenosná solárna sprcha s objemom 35 litrov

Solná sprcha je vyrobená z odolného plastu s 35-litrovou nádržou. Voda sa ohrieva slnečným žiarením v zásobníku (telese). Pripojenie k vodovodnému systému je veľmi jednoduché, sprchu možno pripojiť k štandardnej záhradnej hadici pomocou rýchlospojky.

Cena v čase recenzie: 201,15 €

Solárna záhradná sprcha 38 litrov

Solárna sprcha Hawaii 38 l je zariadenie, ktoré umožňuje ohrievať vodu v zásobníku pomocou solárneho ohrevu. Toto alternatívne vykurovanie si nevyžaduje žiadne finančné náklady. Samonosná konštrukcia sprchy slúži ako zberná nádrž na vodu a zároveň ako solárny kolektor, ktorý ohrieva vodu pôsobením slnečných lúčov

Cena v čase recenzie: 137,06 €

Solárna sprcha Marimex Sun

Vonkajšia sprcha je určená na vonkajšie použitie s možnosťou ohrevu vnútorného objemu vody 8 litrov pomocou ekologického zdroja ohrevu – slnečnej energie. Pri sprchovaní musí byť záhradná sprcha vždy pripojená k prívodu vody. Ak nie je pripojená, nie je možné sa sprchovať.

Cena v čase recenzie: 79,90 €

Praktická a prenosná solárna záhradná sprcha MOVABLE

Ako sa môžete osviežiť počas teplých dní, aj keď nemáte bazén? Ako sa dá umyť a opláchnuť v záhrade, kde máte len kvetinové záhony, bez toho, aby ste odišli domov so špinou na rukách a nohách? Ako udržať vodu v bazéne dlhšie čistú? Riešením je zaobstarať si solárnu sprchu.

Cena v čase recenzie: 95,4 €

Vonkajšia solárna sprcha UNO 20 l

Vonkajšia sprcha UNO je určená na vonkajšie použitie a poskytuje úplne bezplatný ohrev vody pomocou ekologického zdroja ohrevu – slnečnej energie, pričom jej telo slúži aj ako slnečný kolektor. Pojme až 22 l vody. Na sprchovanie musí byť záhradná sprcha stále pripojená k prívodu vody. Horná sprchová hlavica je vybavená kĺbom na polohovanie.

Cena v čase recenzie: 95,4 €

Moderná solárna sprcha v praktickom dizajne

Ako si užiť osvieženie počas horúcich dní, aj keď nemáte priestor na bazén? Alebo ako urobiť vodu v bazéne ešte čistejšou? Na tento účel vám dokonale poslúži záhradná sprcha. A nie len tak hocijaká sprcha. Ale solárnu, ktorá je veľmi ekologickým výrobkom, ktorý oceníte z mnohých dôvodov.

Cena v čase recenzie: 137,89 €

Dizajnová solárna sprcha 23 litrov s nastaviteľnou hlavou

Máte radi moderné veci, ste nimi obklopení doma aj v záhrade? Potom vás určite zaujme tento skutočne výnimočný dizajn solárnej sprchy od spoločnosti Hometrade. Hodí sa do bazéna aj na záhradu či chatu. Ušetrí vám čas a peniaze, pretože jeho prevádzka je takmer bezplatná. Nádrž na vodu má objem 23 litrov. Solárna sprcha je stabilne umiestnená vďaka kovovej základni a kovania sú vyrobené z pochrómovaného kovu. Telo sprchy je odolné voči UV žiareniu.

Cena v čase recenzie: 72,41 €