Solárne plachty pre bazén

Solárne bazénové plachty pripomínajú zväčšenú bublinkovú fóliu. Vďaka bublinkám dokážu tieto plachty efektívne využívať slnečnú energiu a akumulovať teplo vzduchu, ktoré môžete využiť aj počas chladnejších dní a predĺžiť si tak kúpaciu sezónu. Okrem toho pokrývajú vodnú hladinu a zachytávajú nečistoty, ako je hmyz, peľ, lístie a ihličie, čím znižujú množstvo použitých chemikálií. Trvalo vyššia teplota tiež zabraňuje nadmernej tvorbe nežiaducich rias.

Môžete si vybrať z plachiet, ktoré vyhovujú vášmu typu bazéna, alebo si nechať upraviť veľkosť na mieru. Dôležitá je aj hrúbka použitého materiálu. Špecializované obchody a e-shopy ponúkajú mnoho variantov. Niektorí výrobcovia predávajú aj plachty so zvýšeným vyhrievacím účinkom vďaka čiernej spodnej vrstve, ktorá pohlcuje slnečné lúče. Odporúča sa zaobstarať si navíjacie zariadenie na plachtu, ktoré uľahčí manipuláciu a predĺži životnosť plachty tým, že ju jemne navíja a ukladá.

Praktická solárna plachta pre záhradný bazén

Predĺžte si kúpaciu sezónu s naším solárnym krytom na bazén! Solárny kryt sa nachádza priamo na vodnej hladine vo vnútri okrajov bazéna, a preto môže zvýšiť teplotu vody v bazéne až o 1 stupeň Celzia v závislosti od množstva priameho slnečného žiarenia.

Cena v čase recenzie: 60,48 €

Solárny bublinový kryt

Kvalitná bublinková solárna plachta Intex vhodná pre kruhové bazény Intex Easy Set a Prism Frame s priemerom 3,66 m. Bublinková solárna plachta pláva bublinkami nadol na vodnej hladine a udržiava teplotu. Bublinky pôsobia na slnečné svetlo ako šošovky, a tak zohrievajú vodu.

Cena v čase recenzie: 18,1 €

Oválny záhradný bazén s filtráciou Intex Prism Frame Oval – ideálny pre rodiny s deťmi

Ovalný bazén Intex Prism Frame s rozmermi 5,03 x 2,74 x 1,22 m je ideálny bazén pre rodiny s deťmi! Svojou dokonalou kovovou konštrukciou, obdĺžnikovým tvarom a pevným dnom útočí na pozíciu nepostrádateľného letného pomocníka v záhrade! Deti sa v ňom budú skvele baviť a vy strávite príjemné chvíle na ležadle s nápojom v ruke. Oválny bazén IntexPrismFrame je jednoducho dôkazom toho, že skvelú dovolenku môžete zažiť nielen pri mori, ale aj na záhrade!

Cena v čase recenzie: 555,17 €