Nafukovacie vírivky

Vytvorte si doma kúpeľnú atmosféru. Kúpte si nafukovaciu vírivku, ktorej inštalácia vám nezaberie viac ako 15 minút. Vírivé vane majú skvelú schopnosť uvoľniť stres a napätie z celého tela, uvoľniť napäté svaly a navodiť pocit relaxácie. V nafukovacej vírivke si môžete s partnerom alebo priateľmi vychutnať teplú a upokojujúcu masáž. Stačí si vybrať vírivku pre dve alebo viac osôb.

Veľkou výhodou nafukovacích víriviek je, že ich môžete nafúknuť prakticky kdekoľvek pomocou priloženej elektrickej pumpy. Sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri. Vždy je len potrebné, aby bol povrch pod nimi vodorovný, stabilný a hladký. Dôležité je tiež zabezpečiť napájanie a pekný výhľad z vírivky, aby sa zvýšili jej blahodarné účinky.

Môžete ich používať počas celého roka, v zime alebo v lete, podľa vlastnej potreby. Nafukovacie bazény Whirlpool statočne odolávajú nepriaznivému počasiu a teplotným a klimatickým výkyvom.

Vírivý bazén MSPA Starry s kapacitou až 6 osôb

Ako sa zbaviť únavy, napätia a bolesti svalov? Ako si užívať wellness prakticky kedykoľvek? Čo robiť pre svoju fyzickú a duševnú pohodu? Ako sa baviť a zároveň relaxovať? Kúpte si túto pohodlnú nafukovaciu vírivku. Má množstvo výhod a určitých benefitov, pre ktoré sa oplatí zaobstarať si ho. Nafukovacia vírivka MSPA Starry C-ST061 vyniká svojím dizajnom, vybavením a samotným účinkom. Vírivka je vybavená 138 vzduchovými tryskami, ohrevom vody.

Cena v čase recenzie: 665,42 €

Nafukovacia vírivka Pure Spa pre 6 osôb

V kúpeľoch Pure Spa Greywood Deluxe je zabudovaný modul wi-fi. Vďaka prepojeniu s mobilnou aplikáciou z Google play/obchodu s aplikáciami môžete všetky funkcie a nastavenia ovládať na diaľku odkiaľkoľvek. Takže si môžete pripraviť dokonalý relaxačný kúpeľ ešte pred príchodom.

Cena v čase recenzie: 814,09 €

PureSpa Jet & Bubble Deluxe s príslušenstvom

Snívate o relaxácii vo vlastných kúpeľoch? Umiestnite vírivku PureSpa Jet & Bubble Deluxe do záhrady alebo na terasu a vychutnajte si upokojujúci kúpeľ obklopený tisíckami masážnych bublín a trysiek. Intex PureSpa je navrhnutý na relaxáciu a ponúka všetok komfort s prémiovými funkciami, ktoré splnia vaše najvyššie očakávania

Cena v čase recenzie: 1 259 €

Domáca vírivá vaňa s kazetovou filtráciou

Spa vírivý bazén 1,80×1,80×0,66 m Ibiza Airjet 60015 s kapacitou pre 4 až 6 osôb. Upokojujúci bublinkový masážny systém AirJet™ (140 trysiek). Steny vyrobené z mimoriadne pevného materiálu DuraPlus™ boli testované na odolnosť voči záťaži a sú veľmi odolné.

Cena v čase recenzie: 541,09 €

Vírivý nafukovací bazén pre 6 osôb

Vychutnajte si svoj vlastný wellness prakticky kedykoľvek. Užite si relaxáciu s rodinou alebo priateľmi. Urobte niečo viac pre svoje zdravie. Kúpte si tento vírivý bazén, ktorý má blahodarný vplyv na vašu duševnú a fyzickú pohodu.

Cena v čase recenzie: 949,09 €

Vírivka pre 6 osôb s príslušenstvom PureSpa Bubble Massage

Chcete domácu vírivku? Chcete kompromis medzi malým bazénom a vírivkou? Záleží vám na kvalite? Potom si kúpte tento model vírivky určený pre 6 osôb, ale bez problémov sa do nej zmestí aj 8 osôb. Najlepšia dostupná kvalita za túto cenu.

Cena v čase recenzie: 739 €

Nafukovací bazén v podobe domácej vírivky

Doprajte si niečo viac ako len relax vo vode. Urobte si radosť a potešte svoju duševnú a fyzickú stránku. V tomto ohľade sa môžete úplne spoľahnúť na tento typ vírivky. Keď ho raz vyskúšate, úplne podľahnete všetkým blahodarným účinkom, ktoré ponúka. Tu je model dimenzovaný pre 2 až 4 osoby.

Cena v čase recenzie: 413,75 €

Nafukovacia vírivá vaňa 1,80m X 0,66m – drevený vzhľad

Helsinky s Lay-Z-Spa ™ je nafukovací hydromasážní bazén pro vás a až 6 vašich přátel. Na vašem dvoře se můžete cítit jako na dovolené v klidném prostředí v bazénu. Bazén je vybaven moderními nafukovacími panelovými stěnami, které vytvářejí dojem dřevěné stěny se systémem AirJet ™. Ve spodní části bazénu je možné nastavit 83 vzduchových trysek a poskytnout rychlou uklidňující masáž. Stěny jsou podpírány tisíci propletených jemných nití, tento materiál umožňuje bazénu zůstat tuhý a silný navzdory pravidelnému nafukovacímu a vyprazdňovacímu materiálu.

Cena v čase recenzie: 765,9 €

Nafukovacia vírivka do záhrady

Vírivá vaňa PureSpa poskytuje dokonalú relaxáciu jediným stlačením tlačidla. Je určený až pre štyri osoby. Intuitívny ovládací panel aktivuje 140 vysoko výkonných bublinkových trysiek, ktoré stimulujú každý sval masážou. Integrovaný vykurovací systém umožňuje nastaviť teplotu vody podľa vašej nálady. PureSpa vyžaduje jednoduchú a rýchlu údržbu. PureSpa umožňuje dokonalý relax v každom ročnom období.

Cena v čase recenzie: 497,7 €

Whirlpool v luxusnom dizajne

Chcete niečo viac ako len klasický záhradný bazén? Doprajte si luxus za prijateľnú cenu. Potešte svoje telo a dušu. Užívajte si pobyt vo vode za každého počasia a v každom ročnom období.

Cena v čase recenzie: 599 €

Kruhová domáca vírivka pre 6 osôb

Vírivka MSpa Rimba U-RB061 je vhodná až pre 6 osôb. Výhodou je funkcia rýchleho nafukovania stlačením tlačidla. Okrem toho táto vírivka ponúka variabilné nastavenie rýchlosti bubliniek. Vírivka má 132 vzduchových trysiek a účinný ohrev vody. Vo vnútri riadiacej jednotky je zabudovaná ministerilizačná komora s UV LED lampou, ktorá zabezpečuje, že každá kvapka vody v Mspa je pod neustálou ochranou.

Cena v čase recenzie: 765,9 €

Vírivá vaňa Bubble HWS pre 8 osôb

Vírivá vaňa alebo domáca vírivka má veľmi priaznivý vplyv na psychickú a fyzickú stránku. Doprajte si tento luxus a pohodlie. Investícia, ktorá sa vám mnohonásobne vráti. Urobte viac pre svoje zdravie. Potešte svoje telo a dušu. Tu je vírivka s kapacitou až pre 8 osôb.

Cena v čase recenzie: 889 €