Nafukovacie lopty

Milujete leto a všetko, čo k nemu patrí? Potom určite milujete plávanie a všetky letné aktivity vo vode aj na súši. Ale aby ste si ich užili naplno, viete, že sa nezaobídete bez nafukovacej plážovej lopty. Môžete ho hodiť do vody a hrať sa v bazéne. Nafukovacia lopta si nájde svojich priaznivcov aj medzi deťmi, ktoré za ňou rady behajú. Z tohto dôvodu sú loptičky k dispozícii v rôznych dizajnoch, farbách a veľkostiach. Dievčatá ocenia loptu s postavičkami z Ľadového kráľovstva, zatiaľ čo chlapcov viac očaria lopty s postavičkami z obľúbeného detského filmu Autá. Dospelí si zamilujú nafukovacie lopty so svetlami LED, ktoré reagujú na pohyb.

Je to skrátka ideálna hračka pre deti aj dospelých, s ktorou sa dá hrať množstvo hier. Nafukovacia lopta navyše pri cestovaní nezaberá takmer žiadny priestor. Takže si ho môžete vziať so sebou na dovolenku v kufri.

Zahradní bazén Intex Easy Set 305 cm s príslušenstvom

Nič sa nevyrovná plávaniu vo vlastnom bazéne, ktoré si môžete dopriať a vychutnať prakticky kedykoľvek. Plávanie v súkromí vašej záhrady alebo chaty je zábava pre celú rodinu a dokonalé osvieženie počas horúcich dní. Ak hľadáte vhodný bazén, tento typ v klasickom prevedení s kartušovou filtráciou vás určite osloví. Bazén Easy Set od spoločnosti Intex je jednoducho stávkou na istotu a zárukou vašej spokojnosti. Zároveň vyniká svojím pomerom kvality a ceny.

Cena v čase recenzie: 65,70 €

Kvalitný guľatý bazén Intex Prism Frame 26702 s príslušenstvom

Niet nad veci, ktoré sú užitočné a poskytujú nekonečnú zábavu pre malých aj veľkých. A čo keď kvalita prevyšuje cenu?! Áno, je to veľmi reálne. O tom sa môžete presvedčiť sami vďaka tomuto praktickému záhradnému bazénu s čerpadlom. V bazéne je toho však viac. Výhodná ponuka, ktorá poteší.

Cena v čase recenzie: 118 €

Obdĺžnikový nadzemný bazén Intex Small Frame 28270

Je to jeden z najlepších spôsobov, ako sa osviežiť. Je to skvelá zábava pre deti. Nie je nič lepšie, ako si po príchode z práce vychutnať vlastný bazén a osviežiť sa. Dnes je cenovo dostupný. A vďaka predlžujúcim sa teplým dňom si môžete dlhšie užívať jeho pohodlie a všetky jeho výhody

Cena v čase recenzie: 89,86 €