Hojdačky do záhrady

Záhradné hojdačky alebo hojdačky na terase sú ideálne na relaxáciu na čerstvom vzduchu. Ich jemné hojdanie upokojuje myseľ a uvoľňuje napätie. Okrem toho sú aj dokonalým dekoratívnym prvkom, ktorý pozdvihne vašu záhradu. Pri výbere hojdačky sa zamerajte na jej nosnosť, veľkosť a štýl, pretože len tak si môžete vybrať záhradnú hojdačku, ktorá vám bude dlho slúžiť a dokonale zapadne do vášho vonkajšieho prostredia.

Môžete si vybrať medzi ratanovými, kovovými a drevenými záhradnými hojdačkami. Všetky typy majú svoje výhody a nevýhody. Napríklad drevené hojdačky a závesné kreslá sú zvyčajne najvhodnejšie do záhrady, ale vyžadujú si viac starostlivosti. Na druhej strane sa ratanové záhradné hojdačky ľahko udržiavajú, ale majú aj nižšiu nosnosť. Pred kúpou preto zvážte, čo od záhradnej hojdačky očakávate.

Deti tiež milujú hojdačky. Ak ich chcete v lete zabaviť, určite by ste im mali do záhrady zaobstarať hojdačku s jedným alebo dvoma sedadlami. Opäť máte na výber z rôznych veľkostí a typov materiálov.

Luxusná záhradná hojdačka

Masívny a jemný. Stabilná konštrukcia z pevnej ocele s práškovým náterom tvorí telo luxusnej veľkej hojdačky. Rám je zároveň zabalený do nepremokavých látok, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom a ktoré hojdačke Blumfeldt Eremitage dodávajú nielen vizuálnu rafinovanosť, ale aj ochranu.

Cena v čase recenzie: 899,90 €