Detské šmýkačky a tobogany

Detské kĺzačky a Kĺzačky predstavujú pre deti nikdy nekončiaci zdroj zábavy a potešenia. Ak im takúto srandu chcete tiež dopriať, určite zauvažujte nad tým, do akého priestoru šmýkačku budete zháňať. Existujú totiž šmýkačky, ktoré sú vhodné do bazéna, na záhradu alebo do detskej izby. Detské bazénovej šmýkačky je najlepšie, keď obsahujú vodné prípojku, ktorá šmýkačku v okamihu premení v hravý tobogán. Prípadne je možné prípojku od vodovodu odpojiť a používať šmýkačku pre bežné kĺzanie.

Do detskej izbičky sú potom najvhodnejšie samostatne stojaci šmýkačky z odolného plastu, s ktorými je pri manipulácii najmenšie práce a námaha. Na záhradu sa skvele hodia záhradné šmýkačky vybavené hojdačkami, tunely alebo preliezačkami. Na takých sa totiž vaše deti najviac vybláznia. Samozrejme je ale dôležité, aby takéto kĺzačky boli čo najviac stabilné a pevné, prípadne ich bolo možné ukotviť do zeme.

Nafukovacie ihrisko so šmykľavkou a detským bazénom

Ako dopriať najmenším počas letných dní trochu zábavy a osvieženia? Kúpte im nafukovacie ihrisko, ktoré má všetko potrebné. Záruka spokojnosti pre deti a rodičov. Záruka neutíchajúcej zábavy a dlhej životnosti výrobku.

Cena v čase recenzie: 36,07 €

Detské hracie centrum Ovocie so šmykľavkou do záhrady

Dizajnové nafukovacie centrum s celkovými rozmermi 2,44 m x 1,91 m x 91 cm. Dva bazény v jednom – jeden väčší a jeden menší. Objem menšieho bazéna je 57 litrov s maximálnym naplnením 11 cm. Objem väčšieho bazéna je 493 litrov pri maximálnom naplnení 20 cm.

Cena v čase recenzie: 47,56 €

Veľké nafukovacie vodné ihrisko pre najmenšie deti

Je určený pre viacerých používateľov, kde si každý nájde niečo pre seba. Zábava v bazéne premení vašu záhradu na skutočný výlet na tropický ostrov, kde si deti precvičia svoje zručnosti s využitím svojej vynaliezavosti. Bazén je spojený s ostrovom, z ktorého sa dostanete von cez imitáciu lávovej fontány, ktorá dodáva erupcii sopky na dôveryhodnosti. Súčasťou ihriska je aj nafukovacia šmykľavka, po ktorej si deti musia samy vyliezť po schodoch.

Cena v čase recenzie: 42,22 €