Detské ihrisko v záhrade

Máte doma neposedné deti? Dajte im na hranie ihrisko v záhrade za domom. Vaše záhradné ihrisko by určite malo mať hojdačku, šmýkačku a pieskovisko. Prípadne môžete zabezpečiť hraciu vežu s mostami, pascami a domčekmi, ktorá hru vašich detí ešte viac spestrí. To všetko môžete získať v robustnej drevenej konštrukcii, ktorá dokonale odolá vetru. Jediné, čo si drevo vyžaduje, je pravidelná starostlivosť.

Konštrukciu detského ihriska si však môžete zaobstarať len z dreva a komponenty, ako je šmýkačka a hojdačka, si môžete kúpiť z odolného plastu. Táto možnosť je tiež prípustná. Dôležité je, aby boli všetky preliezačky na detskom ihrisku bezpečné. Hrany musia byť dokonale zaoblené a farby musia byť neškodné. Všade by mal byť dostatok držadiel. Okrem toho by mali byť hojdačky pre malé deti vybavené bezpečnostnými pásmi. Či konkrétna preliezačka spĺňa všetky tieto normy, zistíte tak, že skontrolujete, či má bezpečnostný certifikát.

Nafukovacie ihrisko so šmykľavkou a detským bazénom

Ako dopriať najmenším počas letných dní trochu zábavy a osvieženia? Kúpte im nafukovacie ihrisko, ktoré má všetko potrebné. Záruka spokojnosti pre deti a rodičov. Záruka neutíchajúcej zábavy a dlhej životnosti výrobku.

Cena v čase recenzie: 36,07 €

Veľké nafukovacie vodné ihrisko pre najmenšie deti

Je určený pre viacerých používateľov, kde si každý nájde niečo pre seba. Zábava v bazéne premení vašu záhradu na skutočný výlet na tropický ostrov, kde si deti precvičia svoje zručnosti s využitím svojej vynaliezavosti. Bazén je spojený s ostrovom, z ktorého sa dostanete von cez imitáciu lávovej fontány, ktorá dodáva erupcii sopky na dôveryhodnosti. Súčasťou ihriska je aj nafukovacia šmykľavka, po ktorej si deti musia samy vyliezť po schodoch.

Cena v čase recenzie: 42,22 €

Zábavné bazénkové centrum s vláčkem

V letných dňoch je to najlepšia voľba na dobré osvieženie. Platí to aj pre tých najmenších. Špliechanie sa vo vode je jednou z najlepších a nekonečných zábav, ktoré deti milujú. Čím dlhšie si ho môžu užívať, tým lepšie. Prečo si zaobstarať obyčajný detský bazén, keď si môžete kúpiť originálny model. Doprajte svojim najmenším viac než len osviežujúce kúpanie v bazéne.

Cena v čase recenzie: 51,69 €